Każda naprawa samochodu to obciążenie dla portfela Klienta. Na szczęście, technologie stosowane przez blacharzy, lakierników oraz innych specjalistów w naprawach powypadkowych pozwalają zaoszczędzić czas i ograniczyć wydatki. Czy wpływa to na jakość usługi? Wręcz przeciwnie! Dzięki naprawom typu SMART często osiągamy lepsze rezultaty, niż stosując metody tradycyjne. Usługi blacharsko-lakiernicze obejmujące metodę Smart pozwalają usunąć zarówno wgniecenia bez naruszania lakierowanych powierzchni, jak i poważniejsze uszkodzenia bez ingerencji w konstrukcję auta. Dzięki temu wyciąganie wgnieceń i wgniotek nie stanowi dla nas problemu! Metoda SPOT pozwala szybko i tanio usunąć usterki lakieru. Oczywiście, przy dużych uszkodzeniach samochodu nie obejdzie się bez tzw. napraw tradycyjnych, nasi blacharze samochodowi wykonują je, stosując najnowocześniejsze technologie. Poniżej przeczytasz o usługach blacharsko-lakierniczych i innych, które pozwolą zaoszczędzić Ci cenny czas i pieniądze.

Cel – naprawić uszkodzenia Twojego auta szybciej, lepiej i taniej!

Naprawy powypadkowe karoserii

Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta czy jego wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: musimy zastosować tzw. tradycyjne naprawy blacharskie. Niech nie zmyli Cię nazwa „tradycyjne”. W każde prace angażujemy najświeższe know-how i najnowocześniejsze technologie. Dlaczego? Bo tak jest taniej, szybciej i skuteczniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naprawy karoserii po stłuczce

Zatrudnieni specjaliści naprawiają szybko i tanio uszkodzone karoserie samochodowe po stłuczkach, w tym wykonują naprawy zderzaków. Dokładamy starań, by przy ich wykonywaniu nie było konieczne usuwanie elementów fabrycznych auta. Stosowana naprawa panelowa jest doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnej, tradycyjnej naprawy blacharskiej. Satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza, podobnie jak nieobciążanie jego portfela.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyciągamy wgniecenia i wgniotki

Wyciągnięcie typowego wgniecenia w salonie Sieci S-PLUS trwa tylko około 30 minut. Dzięki temu nie musisz korzystać z innych środków transportu czy nerwowo oczekiwać na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuniemy niemal na poczekaniu. Klientom zapewniamy komfortowe poczekalnie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LAKIEROWANIE KAROSERII

Podejmujemy się zarówno lakierowania całej karoserii, jak i usuwania pojedynczych rys i drobnych otarć na lakierze. Stosujemy m.in. miejscowe „lakierowanie SPOT”, które jest zdecydowanie bardziej ekonomiczną (do 60% tańszą) techniką niż całoelementowa naprawa lakiernicza. Usuwanie drobnych uszkodzeń lakieru nie zajmuje więcej niż 90 minut.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naprawy powypadkowe karoserii

Podejmujemy się napraw powypadkowych karoserii wykonanych z tworzyw sztucznych, zarówno tych lakierowanych, jak i nielakierowanych z tzw. warstwą strukturalną. Usuwamy rozdarcia, pęknięcia, zaczepy reflektorów, pęknięcia, ubytki i zarysowania listew zewnętrznych i obudów lusterek. Naprawiamy też plastikowe elementy silnika (np. osłony). Wykonujemy zabiegi mające na celu przywrócenie częściom oryginalnego, fabrycznego wyglądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naprawa szyb samochodowych, reflektorów i felg

Usuwamy odpryski, polerujemy zmatowiałe lampy, naprawiamy szyby samochodowe i uszkodzone felgi w pojazdach. Zatrudnieni specjaliści przywracają oryginalny wygląd zużytym elementom samochodu. Rozwiązanie tego rodzaju jest zdecydowanie bardziej opłacalne niż zakup nowego klosza lampy, szyby czy felgi. Warto skorzystać z tej oferty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naprawa tapicerki samochodowej

Usuwamy takie usterki we wnętrzach samochodów jak niewielkie ubytki i rozdarcia w tapicerkach, uszkodzenia po wymontowanym zestawie głośnomówiącym, zadrapania na desce rozdzielczej. W ramach usługi naprawy tapicerki samochodowej szczególnie polecamy, ze względu na spektakularne efekty naprawcze, usługi renowacji i barwienia skór, w tym usunięcia ubytków, pęknięć, przetarć czy odbarwienia skór.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niezależnie od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia, podołamy każdemu zleceniu, a Klient uniknie kosztownej wymiany części wnętrza auta na nowe. Naprawa trwa zwykle od 30 minut do 1,5 godziny.

Zapraszamy do kontaktu Klientów zainteresowanych skutecznymi usługami, przywracającymi pierwotny wygląd wnętrza pojazdów.