Każda naprawa samochodu to cios dla portfela. Na szczęście, stosowane przez nas technologie pozwalają zaoszczędzić czas i ograniczyć Twoje wydatki. Czy wpływa to na jakość usługi? Wręcz przeciwnie! Dzięki naprawom typu SMART często osiągamy lepsze rezultaty niż stosując metody tradycyjne. Za pomocą metody Smart potrafimy usunąć wgniecenia bez naruszania lakierowanych powierzchni czy poważniejsze uszkodzenia bez ingerencji w konstrukcję auta. Metodą SPOT zaś szybko i tanio usuwamy usterki lakieru. Oczywiście, przy dużych uszkodzeniach samochodu nie obejdzie się bez tzw. napraw tradycyjnych, ale nawet te wykonujemy, stosując najnowocześniejsze technologie. Poniżej przeczytasz o usługach, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Cel – naprawić uszkodzenie Twojego auta szybciej, lepiej i taniej!

S-Plus

NAPRAWA KAROSERII PO WYPADKU

Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta czy jego wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: musimy zastosować tzw. tradycyjne naprawy blacharskie. Ale niech Cię nie zmyli nazwa „tradycyjne”. W każdą naprawę zaangażowane jest najświeższe know-how i najnowocześniejsza technologia. Dlaczego? Bo tak jest taniej, szybciej i skuteczniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

NAPRAWA KAROSERII PO STŁUCZCE

Bum! Stłuczka… i już się łapiesz za kieszeń. Na szczęście w S-PLUS mamy dużo tańszą alternatywę dla tradycyjnej naprawy blacharskiej. Jeśli to możliwe, staramy się, aby naprawa wykonana została bez usuwania najwyższej jakości elementów fabrycznych, zamontowanych podczas produkcji. Naprawa panelowa świetnie sprawdza się zamiast dłuższej, bardziej pracochłonnej i wymagającej użycia dodatkowych materiałów, tradycyjnej naprawy blacharskiej. Nam też zależy na tym, abyś nie przepłacał.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

USUWANIE WGNIECEŃ

Usunięcie typowego wgniecenia w salonie Sieci S-PLUS trwa około 30 minut. Nie ma korzystania z innych środków transportu czy nerwowego oczekiwania na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuniemy niemal na poczekaniu. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy komfortowe poczekalnie, w których przy kawie można zaczekać na wykonanie naprawy. Uff…

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

LAKIEROWANIE KAROSERII

Rysy i otarcia, klapa lub cała karoseria, dla nas skala lakierowania nie ma znaczenia. Ale dla Ciebie z pewnością ma. Niewielkie uszkodzenia lakieru można usunąć unikając kosztownego lakierowania dużych powierzchni samochodu. Miejscowe „Lakierowanie SPOT” jest średnio 60% tańsze od wielkopowierzchniowej naprawy lakierniczej. Drobne uszkodzenie powierzchni lakieru usuwamy w 90 minut! Warto skorzystać!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

NAPRAWA ELEMENTÓW KAROSERII Z TWORZYWA

Coraz więcej elementów samochodu wykonywanych jest z tworzyw sztucznych. Najczęściej uszkodzenia dotyczą pękniętych zderzaków czy obudów lusterek, ale naprawy są możliwe nawet w przypadku plastikowych elementów silnika (na przykład pękniętej osłony), uchwytów lamp samochodowych, a także plastikowych elementów wnętrza. Przywrócenie im pierwotnej trwałości i fabrycznego wyglądu, to w zasadzie cel naszych napraw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

SZYBY, REFLEKTORY, FELGI

Odpryski na szybie można idealnie usunąć, zmatowiałe klosze lamp doskonale wypolerować, uszkodzone felgi naprawić. Każdemu z tych elementów można przywrócić pierwotne właściwości bez konieczności wymiany na nowy. Czy warto? Naprawa szyby jest do 90% tańsza niż wymiana, polerowanie klosza o 3/4 tańsze niż zakup nowego, regeneracja felgi to tylko 10% jej wartości. Nawet nie warto pytać czy warto.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

NAPRAWA USZKODZEŃ WNĘTRZA POJAZDU

Dziura w tapicerce, uszkodzenie po wymontowanym zestawie głośnomówiącym, zadrapania na desce rozdzielczej ‒ wszystkie te usterki mogą zniknąć bez śladu. Twardy plastik, skóra czy welur, jesteśmy w stanie przywrócić każdemu elementowi wnętrza samochodu pierwotny wygląd, unikając drogiej wymiany. Jeśli zechcesz ‒ element wymienimy, ale pamiętaj, że każdą część wnętrza auta można idealnie naprawić. Zaoszczędzisz także swój czas. Naprawa części plastikowych trwa zazwyczaj od 30 minut do 1,5 godziny. Znasz kogoś, kto zrobi to szybciej?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus   S-Plus