Każda naprawa samochodu to obciążenie dla portfela Klienta. Na szczęście, technologie stosowane przez naszych blacharzy, lakierników samochodowych oraz innych specjalistów w naprawach pojazdów pozwalają zaoszczędzić czas i ograniczyć Twoje wydatki. Czy wpływa to na jakość usługi? Wręcz przeciwnie! Dzięki naprawom typu SMART często osiągamy lepsze rezultaty niż stosując metody tradycyjne. Za pomocą metody Smart stosowanej w blacharstwie samochodowym potrafimy usunąć zarówno wgniecenia bez naruszania lakierowanych powierzchni, jak i poważniejsze uszkodzenia bez ingerencji w konstrukcję auta. Metodą SPOT zaś szybko i tanio usuwamy usterki lakieru. Oczywiście, przy dużych uszkodzeniach samochodu nie obejdzie się bez tzw. napraw tradycyjnych, nasi blacharze samochodowi wykonują je, stosując najnowocześniejsze technologie. Poniżej przeczytasz o naszych usługach blacharsko-lakierniczych i innych, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze.

Cel – naprawić uszkodzenie Twojego auta szybciej, lepiej i taniej!

S-Plus

Naprawiamy karoserię po wypadku

Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta czy jego wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: musimy zastosować tzw. tradycyjne naprawy blacharskie. Ale niech Cię nie zmyli nazwa „tradycyjne”. W każdą naprawę zaangażowane jest najświeższe know-how i najnowocześniejsza technologia. Dlaczego? Bo tak jest taniej, szybciej i skuteczniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

Naprawiamy karoserię po stłuczce

Nasi blacharze naprawiają szybko i tanio uszkodzone karoserie samochodowe po stłuczkach. Dokładamy starań, by przy wykonywaniu naprawy nie było konieczne usuwanie elementów fabrycznych auta. Stosowana przez naszych blacharzy samochodowych naprawa panelowa jest doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnej tradycyjnej naprawy blacharskiej. Satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza, podobnie jak nieobciążanie jego portfela.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

Usuwamy wgniecenia

Usunięcie typowego wgniecenia w salonie Sieci S-PLUS trwa tylko około 30 minut. Dzięki temu nie musisz korzystać z innych środków transportu czy nerwowo oczekiwać na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuniemy niemal na poczekaniu. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy komfortowe poczekalnie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

LAKIEROWANIE KAROSERII

Podejmujemy się zarówno lakierowania całej karoserii, jak też i usuwania pojedynczych rys i drobnych otarć na lakierze. Stosujemy m.in. miejscowe „lakierowanie SPOT”, które jest zdecydowanie bardziej ekonomiczną (do 60% tańszą) techniką niż całoementowa naprawa lakiernicza. Jeśli do usunięcia jest drobne uszkodzenie lakieru, nie zajmie nam to więcej niż 90 minut.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

Naprawa elementów karoserii

Podejmujemy się napraw elementów karoserii wykonanych z tworzyw sztucznych, zarówno tych lakierowanych, jak i nielakierowanych z tzw. warstwą strukturalną, w tym rozdarcia, pęknięcia, zaczepy reflektorów, pęknięcia, ubytki i zarysowania listew zewnętrznych i obudów lusterek. Naprawiamy też plastikowe elementy silnika (np. osłon). Wykonujemy zabiegi mające na celu przywrócenie tym elementom oryginalnego, fabrycznego wyglądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

SZYBY, REFLEKTORY, FELGI

Usuwamy odpryski, polerujemy zmatowiałe lampy, naprawiamy uszkodzone felgi w pojazdach. Nasi specjaliści przywracają oryginalny wygląd zużytym elementom samochodu. Taka naprawa w naszym warsztacie zdecydowanie bardziej się opłaca niż zakup nowego klosza lampy, szyby czy felgi. Warto zlecić nam te usługi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
S-Plus

Naprawiamy wnętrza aut

Usuwamy takie usterki we wnętrzach samochodów jak niewielkie ubytki i rozdarcia w tapicerkach, uszkodzenia po wymontowanym zestawie głośnomówiącym, zadrapania na desce rozdzielczej. Szczególnie polecamy ze względu na spektakularne efekty naprawcze usługi renowacji i barwienia skór, w tym ubytki, pęknięcia, przetarcia, ale pęknięcia czy odbarwienia skór.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niezależnie od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia, podołamy każdemu zleceniu, a Klient uniknie kosztownej wymiany części wnętrza auta na nowe. Naprawa trwa zwykle od 30 minut do 1,5 godziny.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów zainteresowanych efektywnymi usługami przywracającymi pierwotny wygląd wnętrza pojazdów.

S-Plus   S-Plus