Odkurzanie i pranie tapicerki samochodowej jest czynnością najczęściej spotykaną na rynku w procesach kosmetyki samochodowej. Jak we wszystkich czynnościach składowych procesu Auto Detailingu celem czyszczenia wnętrza samochodu jest nie tyle pozbawienie go powierzchownych, widocznych zabrudzeń, co głębokie odczyszczenie oraz pozbawienie śladów dotychczasowej eksploatacji. Tym samym czyszczona powierzchnia doprowadzana jest do stanu fabrycznej (lub niemal fabrycznej) czystości. Istotna jest przede wszystkim dokładność wykonania czynności. Ostateczny efekt odkurzania i prania tapicerki zależy od trzech podstawowych elementów: narzędzi, preparatów oraz umiejętności.

Auto Detailing S-PLUS to profesjonalna auto kosmetyka, dlatego zarówno narzędzia, jak i preparaty, którymi posługują się nasi technicy, to materiały profesjonalne cechujące się zwiększoną skutecznością i wydajnością. Środki chemiczne używane do prania tapicerki samochodowej oraz wykładzin dywanowych wnętrza pojazdu mają działanie odtłuszczające i penetrujące, dzięki czemu usuwane są nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale też i te wnikające głęboko w strukturę materiału.

Ciekawostką jest, że pranie tapicerki w Salonie S-PLUS odbywa się przy zastosowaniu piany. Dzięki zastosowaniu wytwornicy piany możliwe jest zwiększenie skuteczności działania preparatów przy zminimalizowaniu potrzebnej do tego ilości wody.

pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej 1 - Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej
800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

POZOSTAŁE USŁUGI

Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
Mycie komory silnika
Mycie komory silnika
Usuwanie zapachów – ozonowanie samochodu
Usuwanie zapachów – ozonowanie samochodu