Jedną ze specjalności warsztatów S-PLUS jest lakiernictwo samochodowe. Proponujemy usuwanie rys z lakieru i innych niewielkich uszkodzeń, przy wykorzystaniu efektywnej i bezpiecznej metody „lakierowanie SPOT”. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów – lakiernik samochodowy dobierze stosowną metodę renowacji lakieru samochodowego do potrzeb Twojego auta – tak, aby efekty usługi były świetne, a rachunek niewygórowany. Pomagamy też przy konieczności lakierowania dużych powierzchni. Malowanie karoserii to metoda wykorzystywana m.in. przy naprawach powypadkowych aut, gdy doszło do rozległego uszkodzenia lakieru. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne wykonanie prac.

90 minut – tyle zajmuje nam usunięcie drobnego uszkodzenia powierzchni lakieru!

lakierowanie spot 1 - Lakierowanie karoserii

Czym jest lakierowanie SPOT?

„Lakierowanie SPOT” to metoda miejscowego lakierowania, które pozwala skutecznie usunąć rysy z lakieru, a także otarcia i inne drobne uszkodzenia. Dzięki miejscowemu zastosowaniu lakieru usługa ta jest ok. 60% tańsza niż inne metody – nie wymaga ingerowania w „zdrowe” elementy karoserii, a tym samym nieuszkodzony lakier, a jednocześnie pozwala zachować jak największą część lakieru oryginalnego. Nie zmusza również do demontowania elementów do naprawy, co znacząco skraca czas i koszty naprawy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
lakierowanie dużych powierzchni - Lakierowanie karoserii

Lakierowanie większych powierzchni

Poza metodą lakierowania miejscowego SPOT wykorzystujemy też tradycyjne lakierowanie całoelementowe. Jest ono stosowane w przypadku dużych powierzchni wymagających naprawy lakierniczej. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku malowania karoserii na masce, dachu czy bagażniku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE