Jedną ze specjalności naszych warsztatów jest lakiernictwo samochodowe. Usuwamy szybko rysy na karoserii i inne niewielkie uszkodzenia korzystając z efektywnej i bezpiecznej metody „lakierowanie SPOT”. Nasi wykwalifikowani lakiernicy samochodowi dobiorą stosowną metodę renowacji lakieru do potrzeb Twojego auta – tak aby efekty usługi były świetne, a rachunek za nią niewygórowany. Pomożemy też przy konieczności lakierowania dużych powierzchni – ta metoda bywa wykorzystywana m.in przy naprawach powypadkowych aut, gdy doszło do rozległego uszkodzenia lakieru. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

90 minut – tyle zajmuje nam usunięcie drobnego uszkodzenie powierzchni lakieru!

S-Plus

Więcej o lakierowaniu SPOT

„Lakierowanie SPOT” jest metodą miejscowego lakierowania, które pozwala skutecznie radzić sobie z usuwaniem rys z lakieru, a także otarć i innych drobnych uszkodzeń. Dzięki miejscowemu zastosowaniu lakieru usługa ta jest ok. 60% tańsza niż inne metody. Nie trzeba ingerować w „zdrowe” elementy karoserii, a tym samym nieuszkodzony lakier, zachowując jak największą część lakieru oryginalnego. Nie ma także potrzeby zbędnego przy tej metodzie demontowania elementów do naprawy, co znacząco skraca i czas, i koszty naprawy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus

Lakierowanie większych powierzchni

Poza metodą lakierowania miejscowego SPOT wykorzystujemy też tradycyjne lakierowanie całoelementowe. Stosuje się je do dużych powierzchni wymagających naprawy lakierniczej. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku malowania karoserii na masce, dachu, bagażniku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus   S-Plus