Estetyka auta

Zaawansowana kosmetyka aut - Auto Detailing to rewolucja w kosmetyce samochodowej, w zakresie kompleksowego: czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W odróżnieniu od oferty myjni samochodowych celem Auto Detailingu nie jest utrzymanie standardowej czystości, a podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdów. Technologie stosowane w Salonach S-PLUS pozwalają na usunięcie większości śladów dotychczasowej eksploatacji, przedłużając ich żywotność, zwiększając wartość rynkową, która ułatwia sprzedaż pojazdu.

Czy wiesz, że o całkowitej wartości rynkowej używanego pojazdu
w 30% stanowi jego stan estetyczny?

Estetyka auta

REGENERACJA ESTETYCZNA WNĘTRZA

Czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, usuwanie zapachów a nawet czyszczenie komory silnika, wszystkie te zabiegi wpłyną nie tylko na przyjemność korzystania z auta ale przede wszystkim na jego trwałość. Celem czyszczenia wnętrza samochodu jest nie tyle pozbawienie go powierzchownych, widocznych zabrudzeń, co głębokie odczyszczenie oraz pozbawienie śladów dotychczasowej eksploatacji. Tym samym czyszczona powierzchnia doprowadzana jest do stanu niemal fabrycznej czystości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Estetyka auta

REGENERACJA ESTETYCZNA KAROSERII

Czy wiesz, że 60% potencjalnych nabywców pojazdu nie wie, że zniszczonej warstwie lakieru można trwale przywrócić połysk? W naszych Salonach jesteśmy w stanie doprowadzić lakier do stanu niemal fabrycznego, co przełoży się bezpośrednio na cenę sprzedawanych samochodów. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Salonem, gdzie bezpłatnie dokonamy oględzin i wycenimy koszt prac.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Usługi kompleksowe

PROGRAMY AUTODETAILINGU

Nasze usługi obejmują cały samochód i realizowane są w kilku programach. Wybór programu uzależniony jest od stanu estetycznego pojazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie