Jednym z negatywnych skutków ocieplenia klimatu są nieoczekiwane i gwałtowne zmiany pogody zauważane również w naszym kraju. Częściej niż kiedyś pojawiają się burze i gradobicia, które mogą być groźne nie tylko dla znajdujących się akurat na zewnątrz ludzi, ale też dla pojazdów, również tych zaparkowanych.

Naprawa karoserii po gradzie jeszcze do niedawna była uważana za przedsięwzięcie trudne i kosztowne, gdyż wymagające zastosowania m.in. zaawansowanych prac lakierniczych, szpachlowania czy wymiany elementów nadwozia uszkodzonego auta, a nawet całego dachu. Do tego efekty takich prac naprawczych na karoserii (większa grubość powłoki lakieru) były często widoczne gołym okiem, co obniżało wartość samochodu. Do tego nie zawsze udawało się odtworzyć oryginalny kolor lakieru, a cała naprawa mogła zajmować nawet kilka dni.

Wykorzystywana obecnie przy usuwaniu wgnieceń po gradzie i naprawie uszkodzonej karoserii technologia PDR (Paintless Dent Removal) pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie wgnieceń, bez konieczności lakierowania i szpachlowania samochodu.

Naprawa karoserii po gradzie: zalety systemu PDR:

Brak konieczności szpachlowania
rak konieczności lakierowania
Brak konieczności wymiany elementów
Brak uszkodzeń warstwy ochronnej
Brak konieczności demontażu elementów naprawianych
Zdecydowana oszczędność czasu i pieniędzy.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej fachowej pomocy usuwania wgnieceń po gradzie lub naprawy karoserii po wypadku, zapraszamy do kontaktu z centralą S-PLUS.

Skorzystaj z naszej bezpłatnej Infolinii 800 800 505.

usuwanie wgniecen po gradobiciu1 - Usuwanie wgnieceń po gradzie
usuwanie wgniecen po gradobiciu - Usuwanie wgnieceń po gradzie
800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

POZOSTAŁE USŁUGI

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania