Przygotowanie auta do sprzedaży

Bardzo często pojazdy w dobrym stanie technicznym są deklasowane ze względu na ich stan estetyczny. W wielu przypadkach ich stan wynika tylko z tego, że poddawane były niewłaściwym zabiegom kosmetycznym. Przykładem może być częste mycie auta w myjniach automatycznych, gdzie agresywne szczotki delikatnie lecz systematycznie uszkadzały powierzchnię lakieru, rysując ją. Pojazd traci połysk a wyglądając nieatrakcyjnie traci na wartości.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Przedstawiony wykres prezentuje, jaki jest stosunek podaży do popytu na auta używane w zależności od ich stanu. Umów się na wykonanie usług Smart Repair i Auto Detailingu w dogodnym dla Ciebie terminie oraz lokalizacji.

Otrzymany od nas raport jest dobrym wyjściem do dokonania wyceny samochodu w przypadku chęci jego zbycia. Zlecenie wykonania napraw oraz Auto Detailingu w salonach S-PLUS zdecydowanie zwiększy wyjściową cenę, a nowy użytkownik pojazdu będzie zadowolony z zakupu dobrze utrzymanego auta.

W RAMACH NASZYCH USŁUG

Usuniemy uszkodzenia warstw lakieru

Naprawa lakiernicza-lakierowanie SPOT. Optymalny proces naprawy małych uszkodzeń warstwy lakieru. Nowa technologia naprawy z precyzyjną organizacją pracy, umożliwiającą wykonanie trwałej i skutecznej naprawy w bardzo krótkim czasie.

Usuniemy wgniecenia bez konieczności lakierowania

Metoda PDR umożliwia trwałe usuwanie wgnieceń z powierzchni karoserii, na obszarze których nie doszło do uszkodzeń powłoki lakieru, w czasie wielokrotnie krótszym niż metody tradycyjne.

Usuniemy pęknięcia i wgniecenia zderzaków

Metoda zgrzewania mechanicznego lub chemicznego oraz uplastycznianie termiczne przywracają parametry wytrzymałościowe i konstrukcyjne naprawianych elementów z tworzyw sztucznych. Lakierowaniem SPOT przywrócimy pierwotny wygląd elementu. Bez wymiany oryginalnych części.

Zlikwidujemy uszkodzenia szyb klejonych

Zlikwidujemy uszkodzenia szyb klejonych - usunięcie różnego rodzaju uszkodzeń powstałych najczęściej w wyniku uderzenia kamienia (lub innych twardych przedmiotów) w przednią szybę pojazdu. Naprawa przywraca szybie pierwotne parametry zarówno techniczne jak i optyczne. Bez konieczności wymiany szyby.

Naprawimy uszkodzenia estetyczne felg

Usunięcie rys, otarć i niewielkich ubytków lakierowanych felg aluminiowych.

Naprawimy uszkodzone elementy wnętrza pojazdu

Usunięcie pęknięć, rys i ubytków, odtworzenie oryginalnej barwy i struktury elementów plastikowych, tekstylnych i skórzanych wnętrza pojazdu.

Zadbamy o perfekcyjną czystość

Detailingowe wyczyszczenie karoserii, polerowanie lakieru, kompleksowe czyszczenie wnętrza kabiny, bagażnika i przedziału silnika (pranie wykładzin i tapicerki, czyszczenie wszystkich elementów wyposażenia, usuwanie plam, czyszczenie trudno dostępnych miejsc, usuwania niepożądanych zapachów).

Dzięki naszym zabiegom Twój samochód odzyska utracone walory estetyczne!

800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie