Obsługa flot

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z S-PLUS?

Wiemy, jak bardzo ważne w zarządzaniu parkiem samochodów jest uwzględnienie wszystkich czynników czasowo-kosztowych przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Oferujemy szereg rozwiązań, które skutkują wymiernymi korzyściami dla firm działających w branży CFM:

Redukujemy czas wyłączenia pojazdów z ruchu
Obniżamy koszty likwidacji szkód, a pośrednio również koszty ubezpieczenia parku aut
Podnosimy wartość pojazdów w zarządzanych flotach
Raportujemy na bieżąco o stanie estetycznym parku samochodów
Ofertę „szyjemy na miarę” potrzeb naszych klientów, dostosowując czas, miejsce i zakres świadczonych usług
Obejmujemy zasięgiem działania obszar całego kraju

OFERUJEMY WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE

Likwidacji drobnych szkód komunikacyjnych i parkingowych

Przedstawiciele branży CFM zgodnie twierdzą, iż niebagatelnym problemem, generującym coraz wyższe koszty, a zarazem wpływającym negatywnie na rentowność działalności, są szkody komunikacyjne. Wyłączenie pojazdów z ruchu, kosztowne naprawy, zwyżki ubezpieczeniowe – to tylko niektóre z dotkliwych skutków szkód, z którymi muszą radzić sobie każdego dnia.

Dlatego w obszarze szkodliwości nieustannie trwają poszukiwania rozwiązań generujących możliwie najniższe koszty, a jednocześnie łatwych we wdrożeniu.

Proponujemy gotowe rozwiązanie w zakresie likwidacji drobnych szkód komunikacyjnych i parkingowych. Oferta usług S-PLUS, oparta na technologiach napraw SMART, jest alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych metod tradycyjnych - umożliwia naprawy miejscowe, bez zbędnego demontażu czy wymiany całych elementów, redukując koszty materiałowe i skracając czas usługi do minimum. Stosujemy przejrzyste zasady kalkulacji kosztów naprawy, co pozwala określić ostateczną cenę przed przystąpieniem do prac.

W ramach współpracy z S-PLUS gwarantujemy wykonanie usługi w dowolnym Salonie naszej sieci lub w miejscu wskazanym przez Klienta (usługi mobilne).

Redukcja kosztów i czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, stale rozwijana przez nas sieć Salonów działających w oparciu o jednolite procedury, czy też mobilność usług, to nie jedyne nasze atuty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług S-PLUS oraz zachęcamy do kontaktu.

Przeglądy estetyczne

Pojazdy flotowe, jak każde narzędzie pracy, podlegają zużyciu. Wyjątkowa mobilność narzędzia, jakim jest samochód, czyni prawie niemożliwym kontrolę jego stanu estetycznego – niezmiernie istotnego, z punktu widzenia wartości pojazdu, aspektu.

S-PLUS oferuje nowy produkt z zakresu administracji i zarządzania parkiem aut – Program Przeglądów Estetycznych, umożliwiając tym samym kompleksową kontrolę nad stanem estetycznym pojazdów flotowych.

Przystąpienie do Programu Przeglądów Estetycznych przekłada się na konkretne korzyści dla firmy:

Stała kontrola osoby zarządzającej flotą nad stanem estetycznym samochodów flotowych
Niskie koszty likwidacji szkód nie wpływają na wzrost stawek ubezpieczenia
Rozłożenie kosztów napraw na okres 3 lat a nie dopiero przed zdaniem pojazdu
Zredukowany czas wyłączenia pojazdu z eksploatacji
Usługa i obsługa dopasowana do potrzeb zleceniodawcy
Estetyczny wygląd auta jest wizytówką firmy
Zadbany samochód jest szanowany przez użytkownika
Podniesienie walorów użytkowych pojazdów
Znaczące obniżenie kosztów zwrotu pojazdu po kontrakcie

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat Programu Przeglądów Estetycznych zapraszamy do kontaktu z Centralą Sieci S-PLUS.

Przygotowania pojazdu do sprzedaży

Intensywna eksploatacja aut przez pracowników firm powoduje, że ich wartość rynkowa w momencie sprzedaży drastycznie spada. Zlecenie prac z zakresu auto detailingu oraz napraw smart pozwala na znaczące podniesienie wartości estetycznej, która w 30% stanowi cenę sprzedaży.

Sieć S-PLUS niejednokrotnie już uczestniczyła w takim przedsięwzięciu. Podczas wykonywania zlecenia dla jednego z najpopularniejszych koncernów branży FMCG, w ciągu 6 miesięcy przygotowaliśmy do sprzedaży 898 samochodów, co obejmowało:

Usunięcie 2370 m² oznakowań brandingowych
Naprawę 112 szyb
Wypolerowanie ponad 9,5 tys. m² karoserii
Usunięcie ok. 100 dziur wypalonych w tapicerce
Wyciągnięcie ok. 200 wgnieceń
ok. 1100 napraw typu SPOT (rysy, otarcia)

Przygotowania pojazdu do zmiany użytkownika

Częsta zmiana użytkownika pojazdu odbija się negatywnie na jego stanie estetycznym. Przestaje być wizytówką firmy, a staje się przyczyną niezadowolenia i demotywacji. Zniechęca kolejnego użytkownika do dbałości o narzędzie pracy. Czy tak musi być?

S-PLUS proponuje usługi, które zapobiegną podobnym sytuacjom. Podobnie jak w przypadku przygotowania pojazdu do sprzedaży, oferuje szereg zabiegów trwale podnoszących walory estetyczne i użytkowe pojazdu, spowalniając tym samym proces utraty jego wartości.

Nie zwlekaj z pytaniami. Czekamy, aby z Tobą porozmawiać!

Piotr Bogacki
Kierownik Operacyjny Sieci S-Plus
sieć salonów   zgłoś szkolenie