Brałeś udział w wypadku samochodowym? Najbardziej ucierpiało w nim Twoje auto? Prawdopodobnie niezbędna będzie naprawa powypadkowa. Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta oraz wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: konieczne będzie zastosowanie tzw. tradycyjnej naprawy blacharskiej oraz tradycyjnego lakierowania całoelementowego. W ramach naprawy karoserii po wypadkach świadczymy profesjonalne usługi blacharskie i lakiernicze z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych w tym zakresie, dbamy też o to, by efekt naszej pracy był jak najlepszy. Właśnie dlatego korzystamy również z tradycyjnych, sprawdzonych metod powypadkowych napraw pojazdów.

Każdy wypadek na drodze jest dla jego uczestników przykrym przeżyciem. Nawet jeśli mają to szczęście, że w zdarzeniu nie było rannych ani poszkodowanych, karoserie biorących w nim udział samochodów wymagają zwykle profesjonalnej naprawy. Zakres uszkodzeń aut może być różny, w przypadku poważnych odkształceń karoserii po wypadku najlepiej powierzyć jej naprawę specjalistom. Niezależnie od wielkości i rodzaju uszkodzenia, konieczna bywa zazwyczaj fachowa interwencja lakiernika, dzięki której powłoka lakieru odzyska swój oryginalny kolor i połysk.

Naprawy powypadkowe: co oferujemy?

Przeprowadzamy specjalistyczne powypadkowe naprawy blacharskie i lakiernicze: renowacje powłoki lakierniczej ze szpachlowaniem lub bez, usuwanie rys i zarysowań na lakierze, powstałych w wyniku zderzenia, w tym także konserwacje nadwozia. Wszystko to realizujemy przy pełnym wsparciu merytorycznym dla Klienta oraz z uwzględnieniem pełnego pakietu korzyści – oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie czynności, które mają na celu przyspieszenie całego procesu oraz uzyskanie jak najbardziej zadowalającego efektu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest godna rozważenia przede wszystkim dlatego, że tak jest taniej, szybciej i skuteczniej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami realizowanych przez nas tradycyjnych prac blacharskich i lakierniczych w ramach napraw powypadkowych. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naprawą karoserii po wypadku zapraszamy do kontaktu.

Naprawa karoserii po wypadku

NAPRAWY BLACHARSKIE (TRADYCYJNE)

Zawsze dobieramy sposób naprawy zgodnie z ideą korzyści dla Klienta — czyli z optymalizacją czasu i kosztów. W praktyce zależnie od rodzaju uszkodzenia stosujemy miks technologii napraw: naprawy miejscowe SMART, naprawy tradycyjne oraz wymianę elementów na nowe. Wszystko po to, abyś zapłacił jak najmniej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Naprawy lakiernicze

NAPRAWY LAKIERNICZE (TRADYCYJNE)

Stosujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach tradycyjnych. Jeśli element z uszkodzoną warstwą lakieru nie może być naprawiony metodą lakierowania miejscowego SPOT, stosujemy tradycyjne lakierowanie całoelementowe.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Powypadkowa naprawa pojazdu w kontekście bezpieczeństwa drogowego

Powypadkowa naprawa pojazdu jest niezwykle ważna dla bezpieczeństwa drogowego. Wypadki i kolizje drogowe są przedmiotem zainteresowania m.in. policjantów, rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych, którzy w swojej codziennej pracy oglądają samochody uszkodzone w różnym stopniu. Po wypadku drogowym jako pierwsi na miejsce zdarzenia zazwyczaj przyjeżdżają funkcjonariusze policji. Jeśli policjant po oględzinach stwierdzi, że pojazd wymaga naprawy i jego dalsze użytkowanie może zagrażać bezpieczeństwu drogowemu, może on zatrzymać dowód rejestracyjny z przyczyn technicznych. Najczęściej powypadkowa naprawa samochodu jest obowiązkiem właściciela.

Przypominamy, że nie warto spieszyć się z naprawą pojazdu, która powinna być przeprowadzona zgodnie z technologią napraw, jakie przewiduje producent samochodu. Gdy naprawa będzie wykonana powierzchownie, może dojść do ukrycia nowych i dawniejszych wad, co może doprowadzić do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Aby profesjonalnie ocenić zakres uszkodzeń samochodu po wypadku, niezbędne jest m.in. badanie geometrii nadwozia, które wykonujemy. Oferujemy także inne usługi – zajmujemy się karoserią, naprawiamy plastikowe zderzaki, usuwamy uszkodzenia szyb. Pojazd opuszczający nasz serwis jest bezpieczny dla kierowcy i innych użytkowników dróg.

Kto jest zobowiązany do wykonania analizy kosztów naprawy samochodu?

Analizę kosztów naprawy po wypadku przeprowadzają między innymi firmy ubezpieczeniowe. Po zgłoszeniu do ubezpieczyciela, że nastąpiło uszkodzenie samochodu w wyniku zdarzenia drogowego, firma jest zobowiązana do wykonania oględzin pojazdu i opracowania analizy kosztów potrzebnych działań naprawczych. Niestety okazuje się, że w praktyce ubezpieczyciele nagminnie zaniżają koszty napraw ze szkodą dla właścicieli aut. Sporządzenie analizy kosztów należy również do obowiązków rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych. Powinni oni ustalić rzeczywisty koszt naprawy samochodu po wypadku na podstawie technologii wskazanej przez producenta konkretnej marki pojazdu.

sieć salonów   zgłoś szkolenie