Brałeś udział w wypadku samochodowym? Najbardziej ucierpiało w nim Twoje auto? Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta oraz wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: konieczne będzie zastosowanie tzw. tradycyjnej naprawy blacharskiej oraz tradycyjnego lakierowania całoelementowego. W ramach naprawy karoserii po wypadkach świadczymy profesjonalne usługi blacharskie i lakiernicze z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych w tym zakresie, dbamy też o to, by efekt naszej pracy był jak najlepszy. Właśnie dlatego korzystamy również z tradycyjnych, sprawdzonych metod naprawy karoserii.

Każdy wypadek na drodze jest dla jego uczestników przykrym przeżyciem. Nawet jeśli mają to szczęście, że w zdarzeniu nie było rannych ani poszkodowanych, karoserie biorących w nim udział samochodów wymagają zwykle profesjonalnej naprawy. Zakres uszkodzeń aut może być różny, w przypadku poważnych odkształceń karoserii po wypadku najlepiej powierzyć jej naprawę doświadczonym specjalistom. Niezależnie od wielkości i rodzaju uszkodzenia, konieczna bywa zazwyczaj fachowa interwencja lakiernika samochodowego, dzięki której powłoka lakieru odzyska swój oryginalny kolor i połysk.

Naprawy powypadkowe: co oferujemy?

Przeprowadzamy specjalistyczne powypadkowe naprawy blacharskie i lakiernicze: renowacje powłoki lakierniczej ze szpachlowaniem lub bez, usuwanie rys i zarysowań na lakierze, naprawy małych i dużych wgnieceń na karoserii, także pogradowych, w tym także konserwacje nadwozia. Wszystko to realizujemy przy pełnym wsparciu merytorycznym dla Klienta oraz z uwzględnieniem pełnego pakietu korzyści – oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie czynności, które mają na celu przyspieszenie całego procesu oraz uzyskanie jak najbardziej zadowalającego efektu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Bo tak jest taniej, szybciej i skuteczniej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami realizowanych przez nas tradycyjnych prac blacharskich i lakierniczych w ramach napraw powypadkowych. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naprawą karoserii po wypadku, zapraszamy do kontaktu.

NAPRAWY BLACHARSKIE (TRADYCYJNE)

Zawsze dobieramy sposób naprawy zgodnie z ideą korzyści dla klienta - czyli z optymalizacją czasu i kosztów. W praktyce zależnie od rodzaju uszkodzenia stosujemy miks technologii napraw: naprawy miejscowe SMART, naprawy tradycyjne oraz wymiana elementów na nowe. Wszystko po to, abyś zapłacił jak najmniej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

NAPRAWY LAKIERNICZE (TRADYCYJNE)

Stosujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach tradycyjnych. Jeśli element z uszkodzoną warstwą lakieru nie może być naprawiony metodą lakierowania miejscowego SPOT, stosujemy tradycyjne lakierowanie całoelementowe.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE