Dlaczego warto rozpocząć współpracę z S-PLUS?

Wiemy, jak bardzo ważne w zarządzaniu parkiem samochodów jest uwzględnienie wszystkich czynników czasowo-kosztowych przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Oferujemy szereg rozwiązań, które skutkują wymiernymi korzyściami dla firm działających w branży CFM:
• Redukujemy czas wyłączenia pojazdów z ruchu
• Obniżamy koszty likwidacji szkód, a pośrednio również koszty ubezpieczenia parku aut
• Podnosimy wartość pojazdów w zarządzanych flotach
• Raportujemy na bieżąco o stanie estetycznym parku samochodów
• Ofertę „szyjemy na miarę” potrzeb naszych klientów, dostosowując czas, miejsce i zakres świadczonych usług
• Obejmujemy zasięgiem działania obszar całego kraju

OFERUJEMY WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE

Likwidacji drobnych szkód komunikacyjnych i parkingowych
Przedstawiciele branży CFM zgodnie twierdzą, iż niebagatelnym problemem, generującym coraz wyższe koszty, a zarazem wpływającym negatywnie na rentowność działalności, są szkody komunikacyjne. Wyłączenie pojazdów z ruchu, kosztowne naprawy, zwyżki ubezpieczeniowe – to tylko niektóre z dotkliwych skutków szkód, z którymi muszą radzić sobie każdego dnia.

Dlatego w obszarze szkodliwości nieustannie trwają poszukiwania rozwiązań generujących możliwie najniższe koszty, a jednocześnie łatwych we wdrożeniu.

Proponujemy gotowe rozwiązanie w zakresie likwidacji drobnych szkód komunikacyjnych i parkingowych. Oferta usług S-PLUS, oparta na technologiach napraw SMART, jest alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych metod tradycyjnych – umożliwia naprawy miejscowe, bez zbędnego demontażu czy wymiany całych elementów, redukując koszty materiałowe i skracając czas usługi do minimum. Stosujemy przejrzyste zasady kalkulacji kosztów naprawy, co pozwala określić ostateczną cenę przed przystąpieniem do prac.

W ramach współpracy z S-PLUS gwarantujemy wykonanie usługi w dowolnym Salonie naszej sieci lub w miejscu wskazanym przez Klienta (usługi mobilne).

Redukcja kosztów i czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, stale rozwijana przez nas sieć Salonów działających w oparciu o jednolite procedury, czy też mobilność usług, to nie jedyne nasze atuty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług S-PLUS oraz zachęcamy do kontaktu.

Przeglądy estetyczne

Pojazdy flotowe, jak każde narzędzie pracy, podlegają zużyciu. Wyjątkowa mobilność narzędzia, jakim jest samochód, czyni prawie niemożliwym kontrolę jego stanu estetycznego – niezmiernie istotnego, z punktu widzenia wartości pojazdu, aspektu.

S-PLUS oferuje nowy produkt z zakresu administracji i zarządzania parkiem aut – Program Przeglądów Estetycznych, umożliwiając tym samym kompleksową kontrolę nad stanem estetycznym pojazdów flotowych.

Przystąpienie do Programu Przeglądów Estetycznych przekłada się na konkretne korzyści dla firmy:
• Stała kontrola osoby zarządzającej flotą nad stanem estetycznym samochodów flotowych
• Niskie koszty likwidacji szkód nie wpływają na wzrost stawek ubezpieczenia
• Rozłożenie kosztów napraw na okres 3 lat a nie dopiero przed zdaniem pojazdu
• Zredukowany czas wyłączenia pojazdu z eksploatacji
• Usługa i obsługa dopasowana do potrzeb zleceniodawcy
• Estetyczny wygląd auta jest wizytówką firmy
• Zadbany samochód jest szanowany przez użytkownika
• Podniesienie walorów użytkowych pojazdów
• Znaczące obniżenie kosztów zwrotu pojazdu po kontrakcie
Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat Programu Przeglądów Estetycznych zapraszamy do kontaktu z Centralą Sieci S-PLUS.

Przygotowania pojazdu do sprzedaży

Intensywna eksploatacja aut przez pracowników firm powoduje, że ich wartość rynkowa w momencie sprzedaży drastycznie spada. Zlecenie prac z zakresu auto detailingu oraz napraw smart pozwala na znaczące podniesienie wartości estetycznej, która w 30% stanowi cenę sprzedaży.

Sieć S-PLUS niejednokrotnie już uczestniczyła w takim przedsięwzięciu. Podczas wykonywania zlecenia dla jednego z najpopularniejszych koncernów branży FMCG, w ciągu 6 miesięcy przygotowaliśmy do sprzedaży 898 samochodów, co obejmowało:

• Usunięcie 2370 m² oznakowań brandingowych
• Naprawę 112 szyb
• Wypolerowanie ponad 9,5 tys. m² karoserii
• Usunięcie ok. 100 dziur wypalonych w tapicerce
• Wyciągnięcie ok. 200 wgnieceń
• ok. 1100 napraw typu SPOT (rysy, otarcia)

Przygotowania pojazdu do zmiany użytkownika

Częsta zmiana użytkownika pojazdu odbija się negatywnie na jego stanie estetycznym. Przestaje być wizytówką firmy, a staje się przyczyną niezadowolenia i demotywacji. Zniechęca kolejnego użytkownika do dbałości o narzędzie pracy. Czy tak musi być?

S-PLUS proponuje usługi, które zapobiegną podobnym sytuacjom. Podobnie jak w przypadku przygotowania pojazdu do sprzedaży, oferuje szereg zabiegów trwale podnoszących walory estetyczne i użytkowe pojazdu, spowalniając tym samym proces utraty jego wartości.

Przygotowania pojazdu do zwrotu po leasingu

Auto będące w wynajmie CFM czy w leasingu musi wrócić do po kontrakcie do właściciela pojazdu, czyli wynajmującego czy leasingodawcy.

Wiele lat współpracy z firmami wynajmu i leasingu pojazdów w kraju jak również świadczenia usług przez ponad 12 lat dla wielu flot samochodowych, dało nam rozległą wiedzę jak proces wynajmu pojazdów przebiega pod kątem uszkodzeń, monitoringu szkodowości, a przy końcu kontraktu jakie zdarzenia i koszty mogą towarzyszyć flocie przy zdaniu pojazdów. Nasza pomoc nie ogranicza się tylko do dostarczenia konkretnych oszczędności wynikających ze stosowanych technologii naprawczych (koszty i czas), ale także służymy wsparciem doradczym w zakresie podjęcia najlepszych decyzji finansowych co do floty tuż przed zdaniem wskazując jeszcze na tym końcowym etapie dalsze możliwości optymalizacji kosztów za zużycie ponadnormatywne.

Zapraszamy do kontaktu z centralą S-PLUS:

Piotr Bogacki
Kierownik Operacyjny Sieci S-Plus