Bum! Stłuczka… i już się łapiesz za kieszeń. Na szczęście w firmie S-PLUS stosujemy dużo tańszą alternatywę dla tradycyjnej naprawy blacharskiej po stłuczce oraz uszkodzeniach parkingowych. Jeśli jest to możliwe, staramy się, aby naprawa wykonana została bez usuwania najwyższej jakości elementów fabrycznych, zamontowanych podczas produkcji. Naprawa panelowa jest zdecydowanie korzystniejsza dla Klienta od bardziej pracochłonnej i wymagającej użycia dodatkowych materiałów, tradycyjnej naprawy blacharskiej, często też z całkowitą wymianą elementów karoserii, które powtórnie zamontowane wymagają dodatkowych prac i kosztów z tym związanych, aby przywrócić i funkcjonalność, i bezpieczeństwo całego pojazdu.

Jakie usługi wykonujemy?

Naszym Klientom w ramach napraw blacharskich po stłuczce i uszkodzeniach parkingowych zapewniamy m.in. likwidację wgnieceń oraz usuwanie rys z lakieru, dzięki tym usługom karoseria po stłuczce może odzyskać swój oryginalny, ładny wygląd.
W odróżnieniu od napraw powypadkowych, gdzie najwięcej pracy przy samochodzie mają zwykle blacharze, w przypadku stłuczek statystycznie uszczerbek dotyczy szczególnie powłoki lakieru. Wymiany wymagają też często elementy dekoracyjne karoserii, np. listwy boczne, klamki itp. Bywa, że niektórzy kierowcy po takim zdarzeniu drogowym decydują się wykonać niezbędne naprawy samochodu samodzielnie, co jest z pewnością tańszą alternatywą dla wizyty w warsztacie. Należy jednak pamiętać, że tylko fachowiec, bazując na swojej specjalistycznej wiedzy i profesjonalnym sprzęcie, jest w stanie wykryć i naprawić wszystkie usterki karoserii.

Zakres potrzebnych prac przy każdym zleceniu naprawy karoserii po stłuczce szacowany jest indywidualnie a szczegóły prezentowane Klientowi. Naszym priorytetem jest to, aby wykonać najwyższej jakości usługi w jak najkorzystniejszej dla Klienta cenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że Klienci będą usatysfakcjonowani po wizycie u nas, a w razie potrzeby chętnie do nas wrócą.

Zapraszamy do warsztatów S-PLUS. Zależy nam na tym, abyś nie przepłacał.

Naprawa karoserii po stłuczce

NAPRAWY PANELOWE

Naprawy panelowe ograniczają się do naprawy poszycia karoserii, bez ingerencji w konstrukcję nośną pojazdu. W praktyce mamy do czynienia z bardzo niewielkimi uszkodzonymi karoserii pojazdów np. po stłuczkach parkingowych albo niewielkich kolizjach drogowych. W tej sytuacji stosujemy naprawy panelowe. Metoda ta świetnie sprawdza się zamiast dłuższej, bardziej pracochłonnej i wymagającej użycia dodatkowych materiałów, a więc droższej tradycyjnej naprawy blacharskiej. Naprawy panelowe oferowane w Serwisach sieci S-PLUS są konkurencyjne cenowo w porównaniu z karami za szkody ponadnormatywne, co pozwala zaoszczędzić średnio 32% kosztów zwrotu pojazdów.

PRZYGOTOWANIE AUTA DO ZDANIA PO LEASINGU

Uszkodzenia parkingowe mają szczególne konsekwencje w przypadku wykorzystywania auta będącego w leasingu lub wynajmie długoterminowym. Na koniec kontraktu (najczęściej 3-letniego) wszelkie wgniecenia karoserii są analizowane pod kątem ponadnormatywności. Wszystkie wgniecenia już od ponad 2 cm szerokości, niezależnie od głębokości czy uszkodzenia lakieru, traktowane są jako szkoda ponadnormatywna. Zgodnie z Przewodnikiem zwrotu pojazdów Leasingodawca może obciążyć użytkownika karami finansowymi. Oferowane przez serwisy sieci S-PLUS naprawy panelowe charakteryzują się konkurencją cenową w porównaniu z karami za szkody ponadnormatywne, przez co pozwalają zaoszczędzić średnio 32% kosztów zwrotu pojazdów.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie