Usługi kompleksowe

Doprowadzenie auta do stanu niemal fabrycznego pod względem wyglądu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz wcześniej nie było tak proste. Pojazdy z widocznymi uszkodzeniami są często dyskwalifikowane i trafiają do szuflady z pojazdami, na które popyt jest bardzo mały. W wypadku firm mających auta w leasingu błyskawicznie usuniemy uszkodzenia ponadnormatywne.

Dla firm posiadających floty, proponujemy programy kompleksowej obsługi estetycznej ich pojazdów. Zapraszamy!

Estetyka pojazdu ma znaczenie

Specjaliści z naszych warsztatów, w tym pracujący u nas lakiernicy samochodowi, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest estetyka pojazdów. Dotyczy to sytuacji, gdy auto jest kupowane lub sprzedawane albo gdy wraca z leasingu, ale nie tylko. Estetyka jest również ważną sprawą podczas codziennego użytkowania pojazdu: chyba każdy woli jeździć ładnym samochodem, który ma lśniący lakier, karoserię bez rys i wgnieceń oraz estetyczną, przyjemną w dotyku tapicerkę. Można to osiągnąć zlecając na bieżąco naprawę wszelkich usterek i wad specjalistom z S-PLUS. Chętnie wykonamy usuwanie wgnieceń w karoserii oraz wszelkie inne usługi.

Usługi kompleksowe

Obsługa flot samochodowych

S-PLUS wychodzi naprzeciw potrzebom firm posiadających floty samochodowe. Stworzyliśmy ofertę usług oraz system procedur wspomagających zarządzanie parkami aut. Dzięki naszym rozwiązaniom kontrolowanie floty rozproszonej po całym kraju będzie łatwiejsze niż dotychczas. Współpracą z Siecią S-PLUS gwarantuje wymierne korzyści - redukcję kosztów oraz zwiększenie efektywności pracy osób zajmujących się flotami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Usługi kompleksowe

Przygotuj auto do sprzedaży

Czy wiesz, że o całkowitej wartości rynkowej używanego pojazdu w 30% stanowi jego stan estetyczny? Oddanie auta specjalistom w Salonach S-PLUS przynosi wymierne korzyści: podniesienie wartości pojazdu nawet o 30%. Niewielkie nakłady finansowe przełożą się w widoczny sposób na większy zysk ze zbywanego pojazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Usługi kompleksowe

PRZYGOTOWANIE AUTA DO ZWROTU PO LEASINGU

Oferujemy usługę przygotowania auta do zwrotu po leasingu. Naprawiamy uszkodzenia nieakceptowalne: uszkodzone szyby, reflektory, nadkola, progi, przedarcia tapicerek, rdzę, rysy na karoserii. Realizujemy szybkie i niedrogie naprawy usterek ponadnormatywnych, w czasie i miejscu dogodnym dla Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem świadczonych przez nas usług Smart Repair. Oprócz alternatywnych do metod tradycyjnych usług naprawczych oferowanych w sieci S-PLUS naszym Klientom dostarczamy szereg innych narzędzi pozwalających podjąć najlepszą decyzję finansową co do auta ze zbliżającym się terminem zakończenia umowy leasingu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Usługi kompleksowe

Autodetaling: dostępne programy

Oferujemy atrakcyjne programy autodetailingu: Auto Jak Nowe Silver, Gold i Platinium, dostosowane do potrzeb pojazdów w różnym stanie estetycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie