Naprawa plastikowych części karoserii

Nasza oferta obejmuje fachową naprawę plastikowych części karoserii samochodowej, w tym m.in. naprawę zderzaków, a także rozdarcia, pęknięcia, zaczepy reflektorów, pęknięcia, ubytki i zarysowania listew zewnętrznych, obudów lusterek, ale też naprawy elementów silnika wykonanych z tworzyw sztucznych np. osłon. Co jeszcze naprawiamy? Uchwyty lamp samochodowych oraz plastikowe elementy wnętrza samochodu. Zdecydowanie taniej (i korzystniej dla Klienta) wychodzi naprawa elementów tworzyw sztucznych z niż wymiana ich na nowe. Do tego czas realizacji naprawy jest krótszy: od 30 minut do 1,5 h. Przy takich pracach naprawczych nie trzeba demontować elementów wnętrza samochodu, co może później skutkować urwanymi zaczepami czy skrzypiącymi elementami po niedokładnym spasowaniu).

Naprawa tworzyw sztucznych

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, dzięki możliwości naprawy tworzyw sztucznych, nie trzeba uszkodzonego elementu wyrzucać i wymieniać. To pozwala na znaczne skrócenie czasu pracy spędzonej nad danym elementem i eliminuje potrzebę często czasochłonnych i pracochłonnych poszukiwań dokładnie dopasowanej części.

Współczesne, nowoczesne metody naprawy tworzyw sztucznych zapewniają wysoką wytrzymałość spoin i spawów. Dzięki temu właściciel pojazdu nie musi obawiać się rozszerzania się pęknięć czy niestabilności wykonywanych połączeń. Naprawiane, regenerowane elementy nie różnią się znacznie swoimi właściwościami mechanicznymi od oryginalnych, nieuszkodzonych części. Są także z pewnością znacznie lepsze niż tanie, wykonywane z kiepskich materiałów podróbki i zamienniki, na które z powodu nieświadomości lub chęci poszukiwania są montowane w Polskich samochodach.

Naprawa części z tworzyw sztucznych jest o wiele tańsza i szybsza niż ich wymiana, trwa zazwyczaj od 30 minut do 1,5 godziny

Naprawa elementów karoserii z tworzywa

Spawanie zderzaków

Wykonujemy usługę spawania zderzaków ze wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych stosowanych w motoryzacji. Wykorzystujemy metodę naprawy tworzyw sztucznych poprzez spawanie plastiku z wykorzystaniem spoin, dobranych w zależności od materiału naprawianego elementu i optymalnej temperatury zgrzewania. Dzięki temu zabiegowi zderzaki samochodowe poddawane naprawie zyskują wymaganą wytrzymałość. Czas realizacji usługi to ok. 2 godziny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Naprawa elementów karoserii z tworzywa

Likwidacja wgnieceń i pęknięć

Wykonujemy usuwanie pęknięć i wgnieceń elementów plastikowych karoserii metodą zgrzewania mechanicznego lub chemicznego, stosujemy też uplastycznianie termiczne w celu przywrócenia danym elementom wytrzymałości i parametrów konstrukcyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Naprawa elementów karoserii z tworzywa

Renowacja struktury

Elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych mogą w wyniku eksploatacji ulegać uszkodzeniom, na ich strukturze pojawiają się wówczas rysy, otwory i inne ubytki. Nie tylko zaburzają one estetykę pojazdu, ale mogą stwarzać zagrożenie dla jego prawidłowego działania. Oferowana przez nas naprawa tworzyw sztucznych, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, pozwala na odtworzenie jego struktury i koloru.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Naprawa elementów karoserii z tworzywa

Lakierowanie plastiku

Plastikowe elementy karoserii mogą ulegać różnym otarciom lub uszkodzeniom, bywa też, że tracą swój oryginalny kolor. Zamiast wymiany takich części na nowe, można je poddać renowacji poprzez naprawę SPOT.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie