Wiemy jak ważna jest ochrona lakieru, ochrona tapicerki czy ochrona szyb w samochodzie, dlatego proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne: nanotechnologię.

Cząsteczki nano zawarte w APP Guard Car Body/Glass/Textile po aplikacji na poddawaną ochronie powierzchnię, w czasie od 2 do 24 godzin organizują się w powłokę i łączą się mocno z powierzchnią.

Cząsteczki APP Guard Car Body/Glass/Textile w zależności od przeznaczenia składają się z diamentu, srebra, ceramiki i szkła w proporcjach odpowiednio dobranych do pokrywanej powierzchni. Ich nośnikiem jest woda i alkohol, które odparowują w procesie utwardzania i organizowania się cząsteczek w powłokę. Istotną informacją jest, że substancja APP Guard Car Body/Glass/Textile nie zawiera wosku, teflonu, oleju i silikonu.

Powłoka APP Guard Car Body/Glass/Textile jest:

Odporna na wysokie temperatury
Odporna na zamarzanie
Odporna na działanie promieniowania UV
Odporna na łagodne, nieagresywne środki czyszczące
Odporna na wodę pod ciśnieniem max 50-60 ATM

Do czyszczenia powierzchni pokrytych powłoką APP Guard Car Body/Glass/Textile należy używać miękkich szczotek, gąbek i ściereczek.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznych, możemy Państwu zaoferować łatwy i bezpieczny sposób na zabezpieczenie samochodu. Długotrwała i profesjonalna ochrona lakieru, ochrona tapicerki, czy szyb to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

OCHRONA LAKIERU

Dzięki zastosowaniu w Salonach S-PLUS Guard Car Body powierzchnia lakieru:

Staje się gładka, dzięki czemu brud i ciecze nie przylegają do niej
Daje się łatwo i szybko czyścić
Dłużej zachowuje widoczną czystość
Jest odporna na działanie promieniowania UV, dzięki czemu lakier nie ulega odbarwieniom
Jest odporna na działanie ptasich odchodów (pod warunkiem ich usunięcia przed upływem doby)
Jest odporna na szkodliwe działanie osadów zwierzęcych i roślinnych
Jest bardziej odporna na zarysowania
Jest bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych czy brud uliczny

OCHRONA SZYB

Dzięki zastosowaniu w Salonach S-PLUS Guard Glass powierzchnia szyby staje się gładka w efekcie czego brud i ciecze spływają po niej i nie przylegają. Przy jeździe samochodem z prędkością już od 60 km/h woda i brud są zdmuchiwane z chronionej powierzchni, dzięki czemu widoczność zdecydowanie się poprawia. Praca wycieraczek zostaje ograniczona lub wręcz wyeliminowana.

OCHRONA TAPICERKI

Guard Textile ochrania tapicerkę i wykładziny przed brudem i cieczami, które nie wnikają wgłąb tkaniny i nie tworzą trudnych do usunięcia plam. Chronione powierzchnie dłużej zachowują widoczną czystość i dają się łatwiej i szybciej czyścić. Zawarte w Guard Textile środki są neutralne dla ludzkiego ciała, mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików.

Tkanina pokryta Guard Textile zachowuje swoją elastyczność oraz właściwości oddychające na tym niezmiennym poziomie. Ponadto jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV.

800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

POZOSTAŁE USŁUGI

Polerowanie i renowacja lakieru
Polerowanie i renowacja lakieru
Usuwanie lotnej rdzy, szczątków owadów, ptasich odchodów i asfaltu
Usuwanie lotnej rdzy, szczątków owadów, ptasich odchodów i asfaltu
sieć salonów   zgłoś szkolenie