Programy autodetailingu

W naszej codziennej pracy chętnie posługujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami i innowacjami technologicznymi. W związku z tym naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalny, zoptymalizowany auto detailing.

Jest to proces kompleksowego dokładnego czyszczenia karoserii pojazdu z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, w tym biologicznych, lotnej rdzy, smoły. W efekcie tych zabiegów można samochód poddać procesowi polerowania powłoki lakierniczej. Zabiegi autodetailingu przeprowadzamy także wewnątrz pojazdu, w efekcie po zabiegu odbierasz auto jak fabrycznie nowe, tj. nie tylko czyste, bez plam i zabrudzeń ale także odświeżone i bez obecności obcych zapachów. Nasze usługi obejmują całe auto i realizowane są w programach Auto Jak Nowe „Silver”, „Gold” oraz „Platinium”. Wybór programu uzależniony jest od stanu estetycznego pojazdu, a zwłaszcza stanu powłoki lakierniczej.

Przed przystąpieniem do pracy dokładnie oglądamy każdy samochód, by jednoznacznie stwierdzić, czego potrzebuje: usunięcia rys z lakieru, dokładnego polerowania czy innych, bardziej wymagających napraw. Następnie proponujemy Klientom jeden z realizowanych programów i przystępujemy do pracy.

Auto jak nowe "Silver"

Program dedykowany jest przede wszystkim pojazdom posiadającym lakier w bardzo dobrym stanie, bez widocznych zmatowień i zarysowań.

Auto jak nowe "Gold"

Program dedykowany jest przede wszystkim pojazdom posiadającym lakier z widocznymi zmatowieniami i płytkimi zarysowaniami powstającymi m.in. w konsekwencji częstego korzystania z myjni automatycznych.

Auto jak nowe "Platinium"

Program dedykowany jest przede wszystkim pojazdom posiadającym lakier z widocznymi zmatowieniami i głębszymi zarysowaniami.

Wykonywane usługi

Auto jak nowe
"Silver"

Auto jak nowe
"Gold"

Auto jak nowe
"Platinium"

Dekontaminacja (czyszczenie detailingowe powierzchni lakieru
z lotnej rdzy, smoły i zabrudzeń biologicznych)
Polerowanie (usunięcie zarysowań, 3 stopniowe polerowanie)
Polerowanie (usunięcie zmatowień, 2 stopniowe polerowanie)
Polerowanie nabłyszczające (1 stopniowe polerowanie)
Konserwacja lakieru
Czyszczenie detailingowe elementów wnętrza
Czyszczenie detailingowe elementów zewnętrznych
Czyszczenie komory silnika
Czyszczenie felg, opon i nadkoli
800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
sieć salonów   zgłoś szkolenie