Dziura w tapicerce, uszkodzenie po wymontowanym zestawie głośnomówiącym, zadrapania na desce rozdzielczej ‒ wszystkie te usterki mogą zniknąć bez śladu. Twardy plastik, skóra czy welur, jesteśmy w stanie przywrócić każdemu elementowi wnętrza samochodu pierwotny wygląd, unikając drogiej wymiany. Jeśli zechcesz ‒ element wymienimy, ale pamiętaj, że każdą część wnętrza auta można idealnie naprawić. Zaoszczędzisz także swój czas. Naprawa części plastikowych trwa zazwyczaj od 30 minut do 1,5 godziny. Znasz kogoś, kto zrobi to szybciej?

Naprawa części plastikowych trwa zazwyczaj od 30 minut do 1,5 godziny.

NAPRAWA CZĘŚCI PLASTIKOWYCH

Naprawiamy wszystkie marki i modele pojazdów niezależnie od ich stanu i wieku. Jesteśmy w stanie odtworzyć kolor i strukturę każdego elementu. W momencie odsprzedaży auta wrażenia estetyczne dotyczące wnętrza są jednym z najistotniejszych elementów stanowiących o cenie samochodu. Nawet tak niewielkie uszkodzenia mogą znacznie obniżyć wartość samochodu. Ich usunięcie poprawi wrażenie estetyczne, zwiększy wartość samochodu oraz ułatwi jego sprzedaż.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

RENOWACJA TAPICERKI WELUROWEJ, MATERIAŁOWEJ I ALCANTARY

Naprawa tapicerki wszystkich marek i modeli pojazdów niezależnie od ich stanu i wieku nie jest dla S-PLUS problemem. Jesteśmy w stanie odtworzyć każdy kolor, barwę i wzór tapicerki materiałowej, welurowej, a także z alcantary. Jesteśmy w stanie przywrócić niemal fabryczną estetykę materiału. Naprawa tapicerki w S-PLUS jest ekspresowa. Pojedyncze wypalenie usuniemy nawet w 30 minut! Zamaskowanie niewielkiego ubytku jest o wiele tańsze niż wymiana materiału czy całego elementu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

NAPRAWA I REGENERACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI

Renowacja oryginalnej tapicerki jest o wiele tańsza niż jej wymiana nawet w nieautoryzowanym warsztacie. Pozwala też uniknąć ewentualnych różnic w grubości, kolorze czy strukturze nowego materiału. Renowacji mogą być poddawane wszystkie rodzaje tapicerki skórzanej i skóropodobnej każdego z elementów wnętrza: siedzisk, oparć, podłokietników, boczków, słupków, a także kierownic. Stan tapicerki skórzanej ma istotny wpływ na wartość samochodu. W przypadku renowacji zniszczonej tapicerki zwiększenie wartości auta przekracza wielokrotnie koszty naprawy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Podziel się:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone