W wypadku korzystania z usługi usuwania wgnieceń nie ma konieczności korzystania z innego środka transportu czy nerwowego oczekiwania na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuwamy niemal od ręki. Dodatkowo do dyspozycji naszych klientów oddajemy komfortowe poczekalnie, w których przy kawie będziesz mógł zaczekać na wykonanie naprawy karoserii.

Wgniecenia karoserii są często efektem uczestniczenia w stłuczce czy wypadku, ale niepożądane wgniotki mogą być również wynikiem nieuważnego parkowania, uderzenia w słupek lub bramę czy innych pechowych zdarzeń związanych z jazdą samochodem. Auto może doznać uszczerbku także wtedy, gdy nie jest w ruchu np. w wyniku aktu wandalizmu czy opadu gradu. Nasi specjaliści mają największe w naszym kraju doświadczenie w precyzyjnym usuwaniu wgnieceń po gradzie.

Wyciąganie wgnieceń: szybko i profesjonalnie

Zajmujemy się wyciąganiem wgnieceń w różnych rodzajach i modelach samochodów osobowych, a także małych i średnich dostawczych. Gwarantujemy szybkie i rzetelne wykonanie usługi. Dostosowujemy zakres prowadzonych prac do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Oferujemy również inne usługi w ramach napraw powypadkowych uszkodzonej karoserii.

Jeśli tak się niefortunnie złożyło, że masz wgniecenie w swoim samochodzie, zanim zaczniesz szukać lakiernika, odwiedź jeden z naszych warsztatów. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji na temat realizacji tej usługi, a jeśli się zdecydujesz powierzyć nam swoje auto, dołożymy wszelkich starań, by efekty wykonanego przez nas usuwania wgnieceń były dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Aby ułatwić Ci kontakt z nami, oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatną infolinię pod nr 800 800 505 lub skorzystaj z innych możliwości kontaktu.

Jak wygląda naprawa wgnieceń?

Uszkodzenia karoserii, w tym także wgniecenia, negatywnie wpływają na wygląd pojazdu oraz jego wartość. Nie trzeba się jednak na to godzić czy wykorzystywać wypełniacze. Naprawa wgnieceń wykonywana przez nasze warsztaty bazuje na technologii PDR, pozwalającej na bezinwazyjną poprawę stanu karoserii nawet w poważnych i rozległych przypadkach. W porównaniu z innymi metodami jest ona bezpieczna dla lakieru. Dzięki temu nie istnieje konieczność późniejszego nakładania nowych powłok lakierniczych. Taka naprawa wgnieceń karoserii samochodowej pozwala nie tylko na przywrócenie jej stanu pierwotnego, ale też eliminuje koszty związane z potrzebą lakierowania obrabianej powierzchni, które są niezbędne w przypadku innych sposobów napraw wgniotek. Jest też ekspresowo szybka!

Usunięcie typowego wgniecenia
w salonie sieci S-PLUS trwa około 30 minut.

S-Plus

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ KONIECZNOŚCI LAKIEROWANIA

Niewielkie wgniecenia karoserii można znaleźć niemal na każdym samochodzie. W S-Plus takie usterki usuwamy błyskawicznie, bez konieczności lakierowania uszkodzonej powierzchni. Dodatkową zaletą tej metody jest brak konieczności szpachlowania i wymiany elementu. W ten sposób naprawa jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod naprawczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus

USUWANIE WGNIECEŃ PO GRADOBICIU

W związku ze zmianami klimatu coraz częściej doświadczamy niespodziewanych zjawisk pogodowych takich jak gradobicia. Padający grad może, niestety, mocno uszkodzić samochód, w tym głównie powłokę lakieru. Dzięki wykorzystaniu technologii PDR (Paintless Dent Removal) można szybciej i taniej naprawiać takie uszkodzenia niż z wykorzystaniem tradycyjnych metod naprawczych. PDR pozwala na wyciąganie wgnieceń bez lakierowania i szpachlowania karoserii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus   S-Plus