W tym wypadku nie będzie konieczności korzystania z innego środka transportu czy nerwowego oczekiwania na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuwamy niemal na poczekaniu. Dodatkowo do dyspozycji naszych klientów oddajemy komfortowe poczekalnie, w których przy kawie będziesz mógł zaczekać na wykonanie naprawy. Uff…

Usunięcie typowego wgniecenia
w salonie sieci S-PLUS trwa około 30 minut.

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ KONIECZNOŚCI LAKIEROWANIA

Niewielkie wgniecenia karoserii można znaleźć niemal na każdym samochodzie. W S-Plus takie usterki usuwamy błyskawicznie, bez konieczności lakierowania uszkodzonej powierzchni. Dodatkową zaletą tej metody jest brak konieczności szpachlowania i wymiany elementu. W ten sposób naprawa jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod naprawczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

USUWANIE WGNIECEŃ PO GRADOBICIU

Coraz częstsze gradobicia i nieoczekiwane zmiany pogody łączone są ze zjawiskiem globalnego ocieplenia klimatu. Do niedawna usuwanie skutków gradobicia było bardzo trudne i wymagało rozległych prac lakierniczych. Obecnie naprawa samochodu po gradobiciu jest zdecydowanie prostsza, szybsza i tańsza. Stosujemy technologię Paintless Dent Removal ‒ PDR, dzięki której można wyciągnąć wgniecenia karoserii bez lakierowania i szpachlowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Podziel się:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone