W sytuacji korzystania z usługi usuwania wgnieceń nie ma konieczności korzystania z innego środka transportu czy nerwowego oczekiwania na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuwamy niemal od ręki. Dodatkowo do dyspozycji Klientów oddajemy komfortowe poczekalnie, w których przy kawie mogą zaczekać na wykonanie naprawy karoserii po wypadku czy gradzie.

Wgniecenia karoserii są często efektem uczestniczenia w stłuczce czy wypadku, ale niepożądane wgniotki mogą być również wynikiem nieuważnego parkowania, uderzenia w słupek lub bramę czy innych pechowych zdarzeń związanych z jazdą samochodem. Auto może doznać uszczerbku także wtedy, gdy nie jest w ruchu np. w wyniku aktu wandalizmu czy opadu gradu. Zatrudnieni specjaliści mają największe w kraju doświadczenie w precyzyjnym usuwaniu wgnieceń po gradzie.

Naprawiamy wgniecenia w różnych modelach aut

Zajmujemy się naprawą wgnieceń w różnych rodzajach i modelach samochodów osobowych, a także małych i średnich dostawczych. Gwarantujemy szybkie i rzetelne wykonanie usługi. Zakres prowadzonych prac zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy również inne usługi w ramach napraw uszkodzonej karoserii czy lakiernictwa samochodowego.

Jeśli tak niefortunnie się złożyło, że masz wgniecenie w samochodzie, zanim zaczniesz szukać pomocy – odwiedź jeden z warsztatów S-PLUS. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji na temat realizacji usługi, a jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoje auto, dołożymy wszelkich starań, by efekty usuwania wgnieceń były dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Aby ułatwić Ci kontakt z nami, oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatną infolinię pod nr 800 800 505. Możesz też skorzystać z innych możliwości kontaktu.

Jak przebiega naprawa wgnieceń?

Uszkodzenia karoserii, w tym także wgniecenia, negatywnie wpływają na wygląd pojazdu oraz jego wartość. Nie musisz się na to godzić czy wykorzystywać wypełniacze. Naprawę wgnieceń przeprowadzamy przy wykorzystaniu technologii PDR, pozwalającej na bezinwazyjną poprawę stanu karoserii nawet w poważnych i rozległych przypadkach. W porównaniu z innymi metodami jest ona bezpieczna dla lakieru, co nie wymaga późniejszego nakładania nowych powłok lakierniczych. Pozwala ona nie tylko przywrócić stan pierwotny karoserii, ale też wyeliminować koszty związane z potrzebą lakierowania obrabianej powierzchni, których poniesienie jest niezbędne w przypadku wykorzystania innych sposobów. Jest też ekspresowo szybka!

Usunięcie typowego wgniecenia
w salonie sieci S-PLUS trwa około 30 minut.

usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania1 - Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania

Niewielkie wgniecenia karoserii można znaleźć niemal na każdym samochodzie. W S-Plus takie usterki usuwamy błyskawicznie, bez konieczności lakierowania uszkodzonej powierzchni. Dodatkowymi zaletami stosowanej metody są brak konieczności szpachlowania i wymiany uszkodzonego elementu. Dzięki temu naprawa jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod naprawczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
usuwanie wgnieceń po gradobiciu - Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu

W wyniku zmian klimatu, coraz częściej doświadczamy niespodziewanych zjawisk pogodowych, takich jak gradobicia. Padający grad może mocno uszkodzić samochód, głównie powłokę lakieru. Dzięki wykorzystaniu technologii PDR (Paintless Dent Removal) jest możliwe szybsze i tańsze usunięcie uszkodzeń niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod naprawczych. PDR pozwala usunąć wgniecenia po gradobiciu bez lakierowania i szpachlowania karoserii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE