W wypadku korzystania z usługi usuwania wgnieceń nie ma konieczności korzystania z innego środka transportu czy nerwowego oczekiwania na odbiór auta. Pojedyncze wgniecenie usuwamy niemal od ręki. Dodatkowo do dyspozycji naszych klientów oddajemy komfortowe poczekalnie, w których przy kawie będziesz mógł zaczekać na wykonanie naprawy karoserii.

Wgniecenia karoserii są często efektem uczestniczenia w stłuczce czy wypadku, ale niepożądane wgniotki mogą być również wynikiem nieuważnego parkowania, uderzenia w słupek lub bramę czy innych pechowych zdarzeń związanych z jazdą samochodem. Auto może doznać uszczerbku także wtedy, gdy nie jest w ruchu np. w wyniku aktu wandalizmu czy opadu gradu. Nasi specjaliści mają największe w naszym kraju doświadczenie w precyzyjnym usuwaniu wgnieceń po gradzie.

Wyciąganie wgnieceń: szybko i profesjonalnie

Zajmujemy się naprawą wgnieceń w różnych rodzajach i modelach samochodów osobowych, a także małych i średnich dostawczych. Gwarantujemy szybkie i rzetelne wykonanie usługi. Dostosowujemy zakres prowadzonych prac do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Oferujemy również inne usługi w ramach napraw powypadkowych uszkodzonej karoserii.

Jeśli tak się niefortunnie złożyło, że masz wgniecenie w swoim samochodzie, zanim zaczniesz szukać lakiernika, odwiedź jeden z naszych warsztatów. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji na temat realizacji tej usługi, a jeśli się zdecydujesz powierzyć nam swoje auto, dołożymy wszelkich starań, by efekty wykonanego przez nas usuwania wgnieceń były dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Aby ułatwić Ci kontakt z nami, oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatną infolinię pod nr 800 800 505 lub skorzystaj z innych możliwości kontaktu.

Usunięcie typowego wgniecenia
w salonie sieci S-PLUS trwa około 30 minut.

S-Plus

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ KONIECZNOŚCI LAKIEROWANIA

Niewielkie wgniecenia karoserii można znaleźć niemal na każdym samochodzie. W S-Plus takie usterki usuwamy błyskawicznie, bez konieczności lakierowania uszkodzonej powierzchni. Dodatkową zaletą tej metody jest brak konieczności szpachlowania i wymiany elementu. W ten sposób naprawa jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod naprawczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus

USUWANIE WGNIECEŃ PO GRADOBICIU

W związku ze zmianami klimatu coraz częściej doświadczamy niespodziewanych zjawisk pogodowych takich jak gradobicia. Padający grad może, niestety, mocno uszkodzić samochód, w tym głównie powłokę lakieru. Dzięki wykorzystaniu technologii PDR (Paintless Dent Removal) można szybciej i taniej naprawiać takie uszkodzenia niż z wykorzystaniem tradycyjnych metod naprawczych. PDR pozwala na wyciąganie wgnieceń bez lakierowania i szpachlowania karoserii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus   S-Plus