Odpryski na szybie można idealnie usunąć, zmatowiałe klosze lamp doskonale wypolerować, uszkodzone felgi naprawić. Każdemu z tych elementów można przywrócić pierwotne właściwości bez konieczności wymiany na nowy. Czy warto? Naprawa szyby jest do 90% tańsza niż wymiana, polerowanie klosza o 3/4 tańsze niż zakup nowego, regeneracja felgi to tylko 10% jej wartości. Nawet nie warto pytać czy warto.

Naprawa szyby jest do 90% tańsza niż wymiana, polerowanie klosza o 3/4 tańsze niż zakup nowego, regeneracja felgi to tylko 10% jej wartości.

S-Plus

KLEJENIE SZYB SAMOCHODOWYCH

Większość odprysków tworzy niewielkie otwory w szkle, co może spowodować pęknięcie szyby, a w konsekwencji doprowadzić do kosztownej wymiany tego elementu. Stosowana przez nas naprawa przywraca szybie pierwotne parametry zarówno techniczne, jak i optyczne. Należy pamiętać, aby naprawić odprysk jak najszybciej, w przeciwnym razie –może się powiększać i uniemożliwić „uratowanie” szyby bez jej wymiany, a przecież naprawa w tym przypadku jest do 90% tańsza niż wymiana.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus

REGENERACJA I POLEROWANIE REFLEKTORÓW

Klosze lamp zarówno przednich, jak i tylnych są najczęściej wykonywane z tworzyw sztucznych, a te dość łatwo ulegają zarysowaniom. Powierzchnia tworzyw ma też tendencję do utleniania się, a w przypadku lamp przednich dochodzą jeszcze zmatowienia spowodowane uderzeniami piasku, wyrzucanego spod kół innych samochodów. W przypadku takich uszkodzeń nie ma konieczności wymiany lamp. Wystarczy renowacja kloszy, polegająca na ostrożnym polerowaniu. Wyjątkiem są klosze szklane, których nie można naprawić tą metodą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus

NAPRAWA I MALOWANIE FELG ALUMINIOWYCH

Felgi samochodowe narażone są na bardzo częste uszkodzenia. Naprawy felg wykonujemy w sposób fragmentaryczny, lakierując wycinek obwodu, bez konieczności lakierowania całej felgi. Napraw dokonuje się jedynie na felgach aluminiowych, lakierowanych. Naprawa nie jest możliwa na felgach polerowanych, chromowanych, magnezowych, szprychowych i innych specjalnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
S-Plus   S-Plus