Alternatywą dla wymiany szyb samochodowych, reflektorów czy lamp może być ich naprawa. W przypadku naprawy szyb oszczędność wyniesie 90%, naprawy klosza lampy – 75%, a naprawy felgi – 90% Są to opcje bardzo korzystne dla Klientów. Wykonujemy też inne naprawy plastikowych części karoserii. Naprawa szyb czy felg w jednym z naszych warsztatów pozwoli Ci zmniejszyć wydatki i cieszyć się sprawnym i estetycznym autem.

Naprawa szyby jest do 90% tańsza niż wymiana, polerowanie klosza o 3/4 tańsze niż zakup nowego, regeneracja felgi to tylko 10% jej wartości.

Naprawa odprysków na szybach

Pojawiające się na szybach samochodowych odpryski w postaci miniotworów mogą prowadzić do ich pękania, a taką szybę trzeba już wymienić na nową. Tańszą opcją jest wykonywane przez nas uzupełnianie/wypełnianie ubytków w szybach, w taki sposób szyba odzyskuje swoje pierwotne parametry techniczne optyczne. W przypadku zauważenia odprysku na szybkie, należy jak najszybciej zlecić jej fachową naprawę, a wcześniej też zabezpieczyć uszkodzenie przed zabrudzeniem (np. poprzez zaklejenie uszkodzenia taśmą przezroczystą).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Renowacja kloszy lamp

Wykonujemy renowacje kloszy lamp wykonanych z tworzyw sztucznych poprzez ich polerowanie. Dzięki temu lampy będą wolne od nieestetycznych zarysowań czy zmatowień. Po tym zabiegu samochód zyska także na bezpieczeństwie poruszania się na drodze.
Takiemu zabiegowi nie mogą być poddawane lampy szklane.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Naprawa felg

Ze względu na intensywną eksploatację felgi w autach są szczególnie narażone na uszkodzenia. Felgi naprawiamy w sposób fragmentaryczny poprzez lakierowanie wybranego wycinka ich obwodu. Naprawie poddawane są tylko felgi aluminiowe lakierowane.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE