Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe mogą być zapachy w samochodzie. Proponujemy najskuteczniejszą metodę pozbycia się przykrej woni z auta jaką jest proces ozonowania.

Nieprzyjemne zapachy występujące w samochodach są najczęściej spowodowane paleniem papierosów, jedzeniem, przewożeniem zwierząt lub związane z przewożonym bagażem czy zakupami, a także wyciekami oleju czy paliwa.

Pierwszym krokiem w usuwaniu zapachów powinno być zlikwidowanie jego źródła oraz pozostałości po nim w procesie detailingu wnętrza pojazdu. Proces ten składa się z odkurzania, prania, pielęgnacji i konserwacji wszystkich elementów wnętrza pojazdu.

Po przeprowadzeniu detailingu w pojeździe montowany jest generator ozonu. Ozon jest niestabilną, trójatomową odmianą tlenu, która powstaje w wyniku wyładowań elektrycznych. W naturze dzieje się tak podczas burzy, kiedy wyładowania atmosferyczne przekształcają zawarty w powietrzu dwuatomowy tlen w ozon. W tej postaci tlen podczas procesu ozonowania bardzo dobrze wchodzi w reakcję chemiczną utleniania z zanieczyszczeniami napotkanymi w powietrzu. W ten sposób cząsteczki ozonu neutralizują unoszące się w powietrzu cząsteczki niepożądanych substancji na przykład dymu papierosowego, chemikaliów, wirusów, bakterii, grzybów czy alergenów.

Efekt osiągany za pomocą techniki ozonowania jest znacznie trwalszy niż po zastosowaniu odświeżaczy powietrza. W niektórych przypadkach dla uzyskania lepszego efektu ozonowanie przeprowadza się kilkukrotnie.

Czas trwania usługi wynosi do 1 godziny (nie obejmuje prac związanych z detailingiem wnętrza pojazdu).

800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

POZOSTAŁE USŁUGI

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej
Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
Mycie komory silnika
Mycie komory silnika