Blacharstwo samochodowe

Blacharstwo samochodowe jest działaniem z pogranicza mechaniki i rzemiosła. Wymaga dużej wiedzy i umiejętności, które pozwalają na dogłębną analizę uszkodzeń pojazdu i potrzeb Klienta. Dzięki temu rzetelny blacharz samochodowy może ocenić, czy dany element nadaje się wyłącznie do wymiany, czy jednak bardziej opłacanym działaniem będzie jego naprawa. Ważną rolę w blacharce samochodowej odgrywają również odpowiednie narzędzia, które umożliwiają precyzyjną obróbkę i w razie potrzeby odpowiednie dopasowanie elementów karoserii. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technik blacharskich dopasowanych do danego przypadku jest możliwe skuteczne i opłacalne dla Klienta usunięcie usterek.

Blacharstwo to nie tylko naprawy

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe obok mechaniki pojazdowej, elektroniki samochodowej i elektrotechniki, diagnostyki, serwisu ogumienia i klimatyzacji — zajmuje istotne miejsce wśród usług świadczonych przez warsztaty. Usługi blacharskie i spawalnicze obejmują naprawy:

  • chłodnic,
  • zbiorników paliwa,
  • elementów metalowych,
  • uszkodzeń po kolizjach,
  • nadwozi i podwozi,
  • uszkodzeń ponadnormatywnych po leasingu.

Blacha pojazdów zostaje naprawiona poprzez lutowanie lub spawanie. Wykonywane w warsztacie usługi z zakresu blacharstwa samochodowego nie dotyczą jedynie usuwania skutków stłuczek czy kolizji drogowych, lecz także wszelkich przeróbek, a nawet tuningu wizualnego. Jest to niezwykle ważny element działalności, z którego korzystają nie tylko zapaleni miłośnicy motoryzacji, ale też firmy i specjaliści poszukujący rozwiązań dostosowanych do oczekiwań, szytych na miarę ich potrzeb. Nasze stanowiska blacharskie są wyposażone w odpowiednią, specjalistyczną aparaturę, abyśmy mogli oferować każdą z wymienionych usług blacharskich.

Zaufaj doświadczonemu blacharzowi samochodowemu

Wieloletnie doświadczenie zdobywane przez zatrudnionych u nas blacharzy samochodowych pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od uszkodzeń karoserii wynikłych z wypadków komunikacyjnych i stłuczek, zawsze znajdują sposób na skuteczną naprawę. Wykwalifikowani i solidni szybko diagnozują i eliminują usterki. Blacharze wykonują naprawy bieżące oraz rozwiązują poważniejsze problemy, jak naprawa karoserii po wypadku. Chociaż blacharstwo samochodowe wymaga czasu i cierpliwości, dbamy, aby realizacja napraw odbyła się w ustalonym terminie.

Zapewniamy dogodne godziny otwarcia warsztatu oraz pełną dyspozycyjność całego personelu. Poza dostępem do szerokiej oferty usług z zakresu blacharki gwarantujemy uprzejmą obsługę. Możliwości finansowe naszej sieci sprawiają, że możemy oferować nasze usługi w konkurencyjnych cenach, nie narażając Klientów na obawy o dostępność części czy stan zaplecza technologicznego. Dzięki temu zdobyliśmy szerokie grono Klientów, którzy cenią współpracę z naszą firmą. Gwarantowana precyzja wykonania prac jest podstawowym atutem działalności S-PLUS w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów, także tych najbardziej wymagających, do kontaktu i sprawdzenia szczegółów oferty.

sieć salonów   zgłoś szkolenie