Załóż swój warsztat

Własny warsztat w sieci franczyzowej S-PLUS = Sukces!

Własny warsztat blacharsko-lakierniczy w ramach sieci franczyzowej S-PLUS, może być jednym z ciekawszych pomysłów na biznes. Jesteśmy w stanie wesprzeć rozwój Twojego przedsięwzięcia krok po kroku, poczynając od wyboru miejsca przyszłego warsztatu, poprzez wyposażenie, szkolenie pracowników, na stałej pomocy w prowadzeniu warsztatu kończąc.

Dlaczego założenie warsztatu w sieci S-PLUS, w tak dużym stopniu minimalizuje ryzyko niepowodzenia biznesowego? Ponieważ działamy w obszarze usług, które znamy od tzw. „podszewki”. Jesteśmy marką, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła usługi w technologii Smart Repair i Autodetailingu. Na bazie naszych doświadczeń zbudowaliśmy prężnie rozwijającą się sieć. Twój warsztat nie będzie pierwszym, któremu pomogliśmy powstać niemal od zera. Nie będzie także pierwszym, który ma wielkie szanse odnieść sukces.

Własny warsztat w ramach naszej sieci zminimalizuje nakłady inwestycyjne oraz obniży koszty utrzymania przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu wsparciu, Twój przyszły warsztat uzyska możliwość osiągnięcia sukcesu rynkowego w bardzo krótkim czasie. Związanie się z naszą siecią franczyzową jest trafną decyzją i dobrym ulokowaniem Twoich środków finansowych.

Pomoc i wsparcie organizatora sieci:

Pomoc i opieka merytoryczna i techniczna w zakresie technologii napraw
Pomoc i opieka merytoryczna w zakresie wycen napraw
Pomoc w osiągnięciu wysokiego standardu warsztatu (responsywne oględziny, raporty zleceń napraw)
Zintegrowanie warsztatu z systemem do zarządzania zleceniami napraw i planowania pracy w warsztacie
Dostęp do materiałów, produktów oraz sprzętu do napraw blacharsko-lakierniczych na preferencyjnych warunkach
Promocja warsztatu i jego usług - promocje centralne o zasięgu ogólnokrajowym - SEO, PR oraz wsparcie promocji lokalnych
Promocja warsztatu na stronie organizatora sieci (wizytówka warsztatu, lokalizator warsztatu oraz wszystkich jego usług)
Dodatkowe przychody poprzez zlecenia centralne S-PLUS
Pakiet materiałów promocyjnych/marketingowych

Nie zwlekaj z pytaniami. Czekamy, aby z Tobą porozmawiać!

Piotr Bogacki
Kierownik Operacyjny Sieci S-Plus
sieć salonów   zgłoś szkolenie