Naprawa karoserii w jeden dzień? To możliwe!

Zmatowienia, zarysowania i wgniecenia na karoserii samochodowej wpływają na estetykę pojazdu, dlatego staramy się je jak najszybciej usunąć. Choć w wielu warsztatach blacharsko-lakierniczych czas naprawy waha się w granicach kilku dni, to nie jest to normą. Możliwe jest wykonanie niezbędnych napraw karoserii nawet w jeden dzień! Wyjaśniamy, na czym polegają szybkie naprawy karoserii i dlaczego warto z nich korzystać.

Ile trwa naprawa karoserii?

Czas trwania naprawy karoserii uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju uszkodzeń. W przypadku uszkodzeń powstałych w wyniku stłuczki, działania czynników atmosferycznych lub naszej nieuwagi, możemy liczyć na bardzo szybkie i sprawne usunięcie zarówno wgnieceń, jak i pomalowanie poddawanego naprawie fragmentu karoserii. Takie naprawy mogą zakończyć się w jeden dzień, co niewątpliwie wpływa na komfort każdego kierowcy. Brak samochodu przez kilka dni to spory problem, który nie zawsze jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać. Decydując się na współpracę z naszym warsztatem, każdy właściciel pojazdu może liczyć na profesjonalną i szybką renowację lakieru samochodowego oraz usunięcie wgnieceń.

Oferujemy innowacyjne i tradycyjne sposoby naprawy karoserii, które uwzględniają m.in. zoptymalizowane pod względem czasu i kosztów sposoby usunięcia wgniecenia. Standardowo usunięcie wgniecenia na karoserii trwa od 45 minut. Kolejnym etapem jest lakierowanie karoserii. W przypadku lakierowania miejscowego SPOT usługa trwa od 2 godzin. Czas zakończenia pracy jest uzależniony od liczby poddawanych naprawie elementów karoserii, jednak w większości przypadków naprawa nie trwa dłużej niż jeden dzień.

Dlaczego warto postawić na szybką naprawę karoserii?

Brak samochodu dla większości osób jest ogromnym problemem. Dojeżdżamy nim do pracy, odwozimy dzieci do szkoły i przedszkola, a także przewozimy niezbędne zakupy. Z tego względu długotrwałe naprawy wiążą się z koniecznością całkowitej reorganizacji życia. Oczywiście, można sobie poradzić, korzystając np. z komunikacji miejskiej, jednak nie zawsze jest to rozwiązanie komfortowe. Z tego względu wybór warsztatu blacharsko-lakierniczego, który oferuje szybkie naprawy, znacząco wpływa na komfort życia i pomaga uniknąć wielu kłopotów.

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie