Dlaczego warto korzystać z napraw metodą SMART?

Każdy samochód może ulec uszkodzeniem będącym następstwem kolizji, wypadku czy zwykłej chwili nieuwagi kończącej się zniszczeniem różnych elementów wyposażenia. Odwiedziny w warsztacie blacharsko-lakierniczym większości kierowców kojarzą się z wysokimi wydatkami i koniecznością radzenia sobie bez auta przez kilka czy kilkanaście dni. Taka obawa sprawia, że naprawy są często odwlekane, co prowadzi do powiększania skali zniszczeń. Rozwiązaniem, o którego istnieniu nie wszyscy wiedzą, okazują się naprawy z wykorzystaniem metod SMART. Przekonajmy się, czym są i sprawdźmy, co można dzięki nim zyskać.

Na czym polegają technologie SMART?

Technologie SMART to nazwa stosowana dla różnych metod naprawy samochodu związanych z uszkodzeniami karoserii – wgnieceniami oraz defektami lakieru, a także zniszczeniami elementów wykonanych z tworzyw sztucznych – jak również wnętrza n. tapicerki. Ich wspólnymi cechami jest wykonywanie większości zadań bez konieczności demontażu poszczególnych elementów oraz uzyskiwanie rezultatów porównywalnych ze znacznie bardziej kosztownymi i długotrwałymi metodami tradycyjnymi.

Co dają technologie SMART i do czego się je stosuje?

Dla właściciela auta technologia SMART to szansa na uzyskanie znakomitej jakości naprawy w bardzo krótkim czasie. Pojazd trafia więc zwykle do warsztatu jedynie na kilka godzin. Dodatkową zaletą będą niezwykle przystępne koszty wykonania oraz możliwość przeciwdziałania utracie wartości pojazdu przy stosunkowo niskich nakładach i bez jakichkolwiek uciążliwości. Naprawy metodą SMART znajdują zastosowanie w przypadku usuwania wgnieceń, lakierowania elementów karoserii, spawania tworzyw sztucznych, przywracania właściwości użytkowych felgom, szybom i reflektorom, a także pozbywanie się oznak zużycia i zniszczeń z wnętrza.

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie