Brałeś udział w kolizji? Najbardziej ucierpiał na tym Twój samochód? Jeśli uszkodzenia dotyczą elementów konstrukcyjnych auta oraz wzmocnień, wtedy nie ma wyjścia: konieczne będzie zastosowanie tzw. tradycyjnej naprawy blacharskiej oraz tradycyjnego lakierowania całoelementowego. Ale niech Cię nie zmyli nazwa „tradycyjne”. W każdą naprawę samochodu zaangażowane jest najświeższe know-how i najnowocześniejsza technologia. Chodzi przede wszystkim o zachowanie odpowiednich standardów. Świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć w tym zakresie, ale zarazem dbamy o to, by efekt naszej pracy był jak najdoskonalszy. Właśnie dlatego sięgamy także po sprawdzone metody.

Przeprowadzamy specjalistyczne naprawy blacharskie i lakiernicze: renowacje powłoki lakierniczej ze szpachlowaniem lub bez, usuwanie rys i zarysowań na lakierze, naprawy wgnieceń na karoserii dużych i małych, także pogradowych, jak również konserwacje nadwozia. Wszystko to przy pełnym wsparciu merytorycznym Klienta oraz z uwzględnieniem pełnego pakietu korzyści – oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów. W skład naszych usług wchodzą różne czynności, które mają na celu przyspieszenie całego procesu oraz uzyskanie jak najbardziej zadowalającego efektu.

Dlaczego? Bo tak jest taniej, szybciej i skuteczniej.

NAPRAWY BLACHARSKIE (TRADYCYJNE)

Zawsze dobieramy sposób naprawy zgodnie z ideą korzyści dla klienta - czyli z optymalizacją czasu i kosztów. W praktyce zależnie od rodzaju uszkodzenia stosujemy miks technologii napraw: naprawy miejscowe SMART, naprawy tradycyjne oraz wymiana elementów na nowe. Wszystko po to, abyś zapłacił jak najmniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

NAPRAWY LAKIERNICZE (TRADYCYJNE)

Stosujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach tradycyjnych. Jeśli element z uszkodzoną warstwą lakieru nie może być naprawiony metodą lakierowania miejscowego SPOT, stosujemy tradycyjne lakierowanie całoelementowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Podziel się:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone