Jakie usługi oferujemy poza naprawą powypadkową?

Nasze warsztaty blacharsko-lakiernicze specjalizują się w naprawie powypadkowej. Potrafimy szybko i skutecznie przywrócić karoserię do stanu sprzed przykrej stłuczki: likwidujemy wgniecenia, przywracamy zniekształconym elementom dawny kształt, usuwamy rysy i obtarcia oraz uzupełniamy lakier, aby samochód znów prezentował się perfekcyjnie. Nie są to jednak wszystkie oferowane przez nas usługi: oprócz naprawy powypadkowej, wykonujemy również szereg innych czynności, których celem jest właściwa opieka nad pojazdami klientów i zapewnienie im doskonałego wyglądu.

Obsługa estetyczna samochodu

Estetyka pojazdu ma ogromne znaczenie. Większość kierowców pragnie, by ich samochód prezentował się nienagannie, jego powierzchnia była idealnie gładka, lakier lśniący, a wnętrze schludne, wygodne i przyjemne w dotyku. Niestety, zachowanie tak dobrego wyglądu podczas regularnego korzystania z auta jest niezwykle trudne. Można go jednak przywrócić: w tym celu wykonywany jest auto detailing, czyli kompleksowe wyczyszczenie i odnowienie samochodu. W jego skład wchodzą między innymi dokładne polerowanie i renowacja lakieru, pranie tapicerki samochodowej oraz usuwanie zabrudzeń i konserwacja każdego elementu pojazdu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Auto warto odnowić również wtedy, gdy zamierza się je sprzedać. Naprawiony i dokładnie wyczyszczony pojazd znacznie zyskuje na wartości i szybciej znajduje kupców. Do oferowanych przez nas usług należy przygotowanie samochodu do sprzedaży, a także do zwrócenia go po zakończeniu umowy leasingu. Chętnie odnawiamy również auta firmowe, gdy te mają trafić do nowego pracownika. Wykonywanie obowiązków w pojeździe sprawiającym tak schludne wrażenie znacznie poprawia komfort pracy.

Kompleksowa obsługa flot

Dla firm posiadających floty pojazdów wykonujemy specjalną usługę ich kompleksowej obsługi. Dbamy wtedy o ich wygląd oraz stan techniczny, na bieżąco udzielając właścicielom wszystkich niezbędnych informacji. Szybko usuwamy drobne uszkodzenia, możliwie najbardziej skracając czas wyłączenia aut z ruchu, a także pomagamy w obniżeniu kosztów likwidacji szkód. Dbamy o to, by wszystkie samochody prezentowały się estetycznie i profesjonalnie. Na koniec kontraktu przygotowujemy auta do zdania – to najbardziej kosztowny etap wynajmu pojazdów. Leasingodawca obciąża karami za każdą szkodę ponadnormatywną. Nasze usługi usuwania takich szkód pozwalają zaoszczędzić średnio 30% kosztów zwrotu aut.

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie