Mam pęknięte ucho mocujące reflektor

Zastosowanie tworzyw sztucznych w konstrukcji samochodu jest powszechne. Jednak nawet nowoczesne, wytrzymałe tworzywa nie są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej spotykamy się z odłamaniem lub pęknięciem elementu z tworzywa sztucznego. Wykorzystując technologię odtwarzania elementu z tworzywa można naprawić m.in. uszkodzoną obudowę lusterka, uchwyt zderzaka, plastikowe elementy deski rozdzielczej, osłonę silnika, a nawet uchwyt reflektora.

Odpowiadając na pytanie tytułowe: Tak, istnieje taka możliwość, nawet w przypadku braku ułamanego lub urwanego fragmentu elementu. Warsztaty samochodowe S-PLUS dysponują technologiami pozwalającymi odtworzyć brakujące części uszkodzonych elementów z tworzyw sztucznych. Przywracana jest możliwość montażu, regulacji i dalszej eksploatacji naprawionego elementu. Wytrzymałość odbudowanego fragmentu zbliżona jest do wytrzymałości sprzed defektu. W strukturze tworzywa zatapiana jest siatka aluminiowa, elastyczna, nierdzewiejąca, stanowiąca zbrojenie dla nadlewanego tworzywa w brakującym fragmencie.

Wtopienie siatki skutecznie przywraca parametry wytrzymałościowe w uszkodzonym obszarze. Zastosowanie tworzyw sztucznych w konstrukcji samochodu jest powszechne. Jednak nawet nowoczesne, wytrzymałe tworzywa nie są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej spotykamy się z odłamaniem lub pęknięciem elementu z tworzywa sztucznego. Wykorzystując technologię odtwarzania elementu z tworzywa można naprawić m.in. uszkodzoną obudowę lusterka, uchwyt zderzaka, plastikowe elementy deski rozdzielczej, osłonę silnika, a nawet uchwyt reflektora. Metoda spawania plastiku stosowana w warsztatach samochodowych S-PLUS przywraca elementom ich dawną funkcjonalność. Tak zregenerowany element będzie służył niezawodnie przez kolejne lata. Naprawa pękniętego lub złamanego elementu z tworzywa sztucznego jest z całą pewnością rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, niż jego wymiana.

sieć salonów   zgłoś szkolenie