Szybkie naprawy blacharsko-lakiernicze, ile trwa naprawa?

Czas napraw blacharsko-lakierniczych zależy przede wszystkim od tego, jak rozległe i problematyczne jest uszkodzenie. Bardzo często jednak mamy do czynienia z niewielkimi usterkami nadwozia, które mogą się pojawić nawet w wyniku zwykłej, codziennej eksploatacji. Nie należy zwlekać z usunięciem tych wad. Nawet niewielkie zadrapania lakieru, wgniecenie czy ognisko korozji po pewnym czasie może doprowadzić do poważnych problemów, a wówczas naprawa będzie nas kosztować znacznie więcej czasu i pieniędzy.

Jak mieć pewność, że niewielkie usterki zostaną szybko usunięte, najlepiej w ciągu jednego dnia, czasami nawet kilku godzin? Proponujemy skorzystać z usług naszego warsztatu S-PLUS, gdzie wiele prac wykonujemy niemal “od ręki”.

Kiedy można liczyć na szybką naprawę?

Jak już zostało wspomniane, czas naprawy w dużej mierze zależy od tego, jak rozległa i problematyczna jest usterka. Jednak to nie jedyny czynnik, od którego zależy długość przeprowadzanych prac. Bardzo ważne jest również to, do jakiego warsztatu blacharsko-lakierniczego trafi twój pojazd. Jeśli wybierzesz specjalistyczny i nowocześnie wyposażony warsztat S-PLUS, możesz liczyć na naprawdę szybką obsługę. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy korzystają z innowacyjnej technologii napraw SMART repair. To wszystko przyczynia się do tego, że czas naprawy niewielkich uszkodzeń karoserii jest liczony w godzinach, a nie w dniach. To zdecydowanie szybciej w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Nie wszystkie uszkodzenia wymagają napraw całoelementowych czy inwazyjnych, które generują długi czas naprawy. Przykładowo, jeśli uszkodzenie lakieru jest niewielkie, a do tego w miejscu umożliwiającym zastosowanie lakierowania miejscowego możemy wykonać taką naprawę w kilka godzin. Jeśli wgniecenie karoserii powstało bez uszkodzenia lakieru, zastosujemy naprawę nieinwazyjną, która trwa jedynie 30 minut. Podobnie oszczędność czasu wygląda przy powstaniu odprysku na szybie, nie zawsze konieczna jest jej wymiana, technologia SMART pozwala usunąć odprysk w 45 minut, co daje wymierne oszczędności czasu i pieniędzy.

Pamiętaj przy tym, że szybko, wcale nie oznacza gorzej. Wręcz przeciwnie! Za sprawą sprawdzonych technologii, opracowanych procedur, specjalistycznych narzędzi, a przede wszystkim przeszkolonych i doświadczonych pracowników możesz mieć pewność, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie, a ty w ciągu jednego dnia roboczego (przy naprawie małego uszkodzenia karoserii) będziesz mógł znów korzystać ze swojego pojazdu. Na wszystkie usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji!

 

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie