Usuwanie wgnieceń parkingowych

Eksploatacja samochodu w miastach, parkowanie na ogólnodostępnych parkingach o ciasnych miejscach, duża rotacja aut, bezimienność sąsiadów, pośpiech, brak należytej uwagi przy otwieraniu drzwi, a nawet złośliwość innych kierowców czy akty wandalizmu sprawiają, że na bocznych płaszczyznach samochodów pojawiają się wgniecenia szpecące wygląd. Uszkodzenia karoserii pochodzą od uderzeń drzwiami auta stojącego obok, uderzeń bagażem i… wielu innych zdarzeń, których przewidzieć nie sposób.

Wgniecenia te można usunąć bez konieczności ponownego lakierowania elementów wraz z ich ewentualnym szpachlowaniem. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR jest odpowiedzią i rozwiązaniem zaistniałych problemów. Naprawy blacharskie w technologii PDR pozwalają w czasie kilku minut do kilku godzin przywrócić właściwy kształt wgniecionych elementów nadwozia i ponownie cieszyć się ich nienagannym wyglądem. Lakier w miejscach wgnieceń i na powgniatanych elementach pozostaje niezmieniony w zakresie jego grubości, struktury, faktury i koloru. Element ponownie wygląda jak na początku eksploatacji auta.

Wykorzystywane techniki PDR pozwalają usunąć wgniecenia, w których nie doszło do uszkodzenia lakieru, bez demontowania tapicerki wnętrza, bez demontażu wewnętrznych instalacji elektrycznych czy mechanizmów sterowania szyb i lusterek. Naprawa przeprowadzana jest na samochodzie, elementy nie noszą śladów demontażu ani ingerencji mechanicznych. Specjalistyczne narzędzia oraz wiedza naszych fachowców pozwala na naprawę najbardziej narażonych na tego typu wgniecenia elementów w bardzo szybkim tempie. Usługi SMART Repair, do których zaliczamy również bezlakierowe usuwanie wgnieceń, ogranicza koszty oraz czas jaki Twoje auto spędzi w naszym warsztacie!

sieć salonów   zgłoś szkolenie