Ile czasu powinna trwać naprawa małego uszkodzenia karoserii?

Założenie: samochód trafił do specjalistycznego, dobrze wyposażonego warsztatu S-PLUS w ręce osób, które posiadają specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie stosowania innowacyjnych technologii napraw SMART repair.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, innowacyjnych, ale już sprawdzonych technologii przez doświadczonych operatorów, czas naprawy niewielkich uszkodzeń karoserii jest liczony w godzinach, a nie w dniach (jak przy zastosowaniu tradycyjnych technologii – wymieniaj, szpachluj, lakieruj). Technologie napraw blacharskich i lakierniczych SMART ograniczają czas wyłączenia auta z eksploatacji do godziny, kilku godzin, ewentualnie dnia roboczego w zależności od rodzaju i miejsca uszkodzenia.

Sprawdzone technologie, właściwe, dopracowane procedury, niezbędne wyposażenie warsztatowe, narzędzia i materiały stosowane w trakcie naprawy, właściwe warunki warsztatowe, przeszkoleni i doświadczeni pracownicy – pozwalają zredukować czas postoju samochodu w warsztacie do jednego dnia roboczego – przy naprawie małego uszkodzenia karoserii. Obszar naprawy zostaje ograniczony do niezbędnego minimum, dzięki temu ewentualne ryzyko utraty wartości auta związane z wystąpieniem szkody jest zminimalizowane, a w niektórych przypadkach całkowicie wyeliminowane.