Czy możliwa jest naprawa uszkodzenia wentylowanej tapicerki skórzanej?

Tak, otwory wentylacyjne nie stanowią przeszkody do zastosowania technologii napraw dostępnych w warsztatach S-Plus. Warto jednak pamiętać, że o powodzeniu naprawy decydują rodzaj i wielkość uszkodzenia.

W przypadku uszkodzeń w postaci otarć eksploatacyjnych na tapicerce skórzanej, wielkość nie ma znaczenia. Podczas renowacji odtwarza się lico skóry, eliminując ubytki lub pęknięcia. Nanoszony pigment, dobrany idealnie do koloru fabrycznego tapicerki, podnosi efekt wizualny renowacji. Całość zabezpieczana jest specjalnym lakierem.

Natomiast jeżeli uszkodzenie stanowi rozdarcie, przetarcie lub rozerwanie tapicerki na wskroś, wówczas wielkość uszkodzenia może mieć decydujący wpływ na powodzenie naprawy. Naprawić można defekt do 2 cm średnicy lub długości. W przypadku uszkodzeń większych niż 2 cm nie można zagwarantować powodzenia w naprawie. Bez względu na rodzaj tapicerki i to, czy jest ona wentylowana czy nie, każde uszkodzenie powinno być zweryfikowane przez specjalistę z warsztatu S-Plus.

sieć salonów   zgłoś szkolenie