Miałeś dzwon? Stłuczkę? Zarysowałeś swoje auto?
Zadzwoń do S-PLUS! - Lublin

Zadzwoń i umów się na

BEZPŁATNĄ WYCENĘ

+48 533 399 998

Niezależnie od sytuacji możesz liczyć na bezbolesną likwidację szkody i uczciwą naprawę.

przygotowanie auta do sprzedaży 1 300x188 - Naprawy powypadkowe LublinOczekujesz jak najszybciej usuniętej szkody, czyli uczciwie naprawionego auta bez niepotrzebnych formalności?

Właśnie tak! Przejmiemy od Ciebie całe trudy zmagań z zakładami ubezpieczeniowymi, a dla Ciebie będziemy mieli gotowy do odbioru samochód. Tak prosto i bezboleśnie!

odzyskaj pieniadze od ubezpieczyciela 300x188 - Naprawy powypadkowe LublinUbezpieczyciel zaoferował Ci wypłatę gotówki i pomyślałeś, że znajdziesz warsztat, który naprawi to jeszcze taniej?

Nie zapomnij, że towarzystwa ubezpieczeniowe notorycznie uszczuplają wypłaty gotówkowe często poniżej 50% rzeczywistych wartości napraw! Nim przyjmiesz taką propozycję zawsze zapoznaj się z realnymi kosztami naprawy Twojego samochodu. Umów się na oględziny pojazdu, podczas których zweryfikujemy wycenę przedstawioną przez ubezpieczyciela.

zamow wycene 300x188 - Naprawy powypadkowe LublinPrzyjąłeś „gotówkę do ręki” od ubezpieczyciela? Okazało się, że to za mało, żeby dobrze naprawić Twój samochód i musiałeś dopłacić?

Masz szansę przekazać nam ten problem, a my postaramy się odzyskać dla Ciebie tę dopłatę do wykonanej naprawy. A jeśli wciąż nie zleciłeś naprawy, bo zastanawiasz się, jak to zrobić za tak zaniżoną kwotę – dzwoń do S PLUS. Bezboleśnie dla Ciebie i uczciwie naprawimy Twoje auto. Potyczki z ubezpieczycielem przejmiemy na siebie!

naprawa karoserii po stłuczce 1 300x188 - Naprawy powypadkowe LublinMiałeś stłuczkę lub coś więcej i myślisz o naprawieniu auta na własny koszt?

Zlecenie naprawy w S-PLUS może być najlepszą decyzją w tym momencie. Oszacujemy uszkodzenia i przedstawimy najkorzystniejszy dla Ciebie sposób ich usunięcia, najlepiej dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości.

Zadzwoń i umów się na

BEZPŁATNĄ WYCENĘ

+48 533 399 998

zglos szkode1 - Naprawy powypadkowe Lublin
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
USŁUGI S-PLUS
Pełny zakres usług
lakierowanie duzych i malych powierzchni - Naprawy powypadkowe Lublin
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
LAKIEROWANIE KAROSERII
Lakierowanie małych i dużych powierzchni
wgniecenia karoserii - Naprawy powypadkowe Lublin
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WGNIECENIA KAROSERII
Naprawa wgnieceń na karoserii
wgniecenia po gradobiciu - Naprawy powypadkowe Lublin
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
USZKODZENIA PO GRADZIE
Usuwanie wgnieceń po gradobiciu

Autoryzowany salon
S-Plus Lublin

ul. Wrotkowska 4
20-469 Lublin
PN - PT 8:30 - 17:00
+48 533 399 998
lublin@s-plus.pl
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ
sieć salonów   zgłoś szkolenie