Na czym polega różnica między autodetailingiem a myjnią?

Mycie samochodu to jeden z podstawowych zabiegów, który ma na celu utrzymanie pojazdu w nienagannym stanie. Estetyka auta jest równie ważna, jak jego stan techniczny, dlatego dość często korzystamy z myjni samochodowych. Choć są one powszechnie dostępne i nowoczesne, to samodzielne mycie pojazdu nie przywróci mu idealnego wyglądu. Wyjaśniamy, jakie są różnice pomiędzy myciem samochodu na myjni a oddaniem go w ręce ekspertów od autodetalingu.

Jaki cel ma wizyta na myjni samochodowej?

Korzystając z myjni, możemy jedynie pozbyć się powierzchniowych zabrudzeń z karoserii. Jest to sposób na uniknięcie nawarstwiania się brudu i wiążących się z jego niekorzystnym działaniem na karoserię uszkodzeń. Niestety, woda i środki czyszczące nie przywrócą karoserii naszego pojazdu idealnego wyglądu. Wizyta na myjni nie jest więc sposobem na poprawę estetyki pojazdu w stopniu, na którym zależy większości kierowców. Mycie samochodu na myjni jest rozwiązaniem szybkim i tanim, ale nie jest efektywne. Co więcej, częste korzystanie z myjni może doprowadzić do pojawienia się na lakierze rys oraz zmatowień. W celu kompleksowego zadbania o czystość i wygląd karoserii pojazdu oraz odświeżenia jego wnętrza proponujemy skorzystać z naszych usług, wybierając jeden z dostępnych programów profesjonalnego autodetalingu.

Na czym polega profesjonalny autodetaling?

Autodetaling to „SPA” dla każdego samochodu, dzięki któremu odzyska on nienaganny wygląd i będzie zachwycał blaskiem karoserii. Usługa polega na kompleksowym czyszczeniu karoserii pojazdu ze wszelkich zabrudzeń po ich wcześniejszej identyfikacji. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie odpowiednio dobranych do konkretnych potrzeb, dedykowanych środków chemicznych. Dzięki dokładnemu oczyszczeniu karoserii z różnych zanieczyszczeń np. lotnej rdzy i smoły możliwe jest przystąpienie do kolejnych etapów przywracania pojazdowi idealnego wyglądu, które uwzględniają m.in. usuwanie rys i zmatowień karoserii. W zależności od stanu pojazdu oraz wybranego programu autodetalingu profesjonalnemu czyszczeniu i regeneracji poddawane jest także wnętrze pojazdu. Dzięki temu można nie tylko pozbyć się częstych zabrudzeń, ale także niewielkich uszkodzeń tapicerki oraz nieprzyjemnych zapachów. W efekcie do klienta trafia auto, które wygląda jak nowe i staje się powodem do dumy.

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie