Na czym polega renowacja wnętrza samochodu?

Wnętrze samochodu wymaga równie dużej uwagi, co jego karoseria. Częste odkurzanie i stosowanie kosmetyków do tapicerki nie wystarczą, aby cieszyć się komfortem podczas jazdy i przedłużyć trwałość wyposażenia wnętrza pojazdu.

Idealną czystość przywraca jedynie profesjonalnie przeprowadzona renowacja wnętrza samochodu. Wyjaśniamy, na czym polega i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Czy możliwe jest doprowadzenie wnętrza pojazdu do fabrycznej czystości?

Wraz z kolejnymi latami użytkowania samochodu w jego wnętrzu pojawia się wiele trudnych do usunięcia zabrudzeń. Nie sposób poradzić sobie z nim za pomocą odkurzacza oraz dostępnych na rynku środków do czyszczenia tapicerki, które często stają się przyczyną dodatkowych problemów. Pozostały na tapicerce po ich zastosowaniu lepki film zatrzymuje kurz i brud, powodując pojawienie się szpecących plam. Z zabrudzeniami i uszkodzeniami wnętrza samochodu możemy sobie jednak poradzić, decydując się na profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji. Pozwalają one przywrócić fabryczną czystość elementów wyposażenia wnętrza samochodu, podnosząc komfort jazdy i rynkową wartość pojazdu. Po dokonaniu dokładnych oględzin pojazdu i określeniu zakresu niezbędnych napraw proponujemy naszym klientom jeden z programów „Auto Jak Nowe” – Silver, Gold lub Platinium – i przystępujemy do pracy.

Co obejmuje renowacja wnętrza samochodu?

Renowacja wnętrza samochodu uwzględnia profesjonale zabiegi czyszczące, które pozwalają pozbyć się uciążliwych zabrudzeń z wnętrza pojazdu oraz zapomnieć o dość często pojawiającym się w samochodach brzydkim zapachu. Dodatkowo czyszczeniu poddawana jest także komora silnika, co sprawia, że możemy zadbać o przedłużenie trwałości jego podzespołów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości prawidłowo dobranych środków i metod czyszczących usługi renowacji wnętrza pojazdu pozwalają uniknąć wielu błędów, które mogą sporo kosztować. Oprócz odkurzania i mycia wnętrza samochodu usługa renowacji obejmuje także zastosowanie odpowiednio dobranych środków do konserwacji, dzięki którym możliwe jest ograniczenie ponownego osadzania się brudu. Co więcej, renowacja wnętrza pojazdu uwzględnia usunięcie często pojawiających się przetarć i dziur na tapicerce, odbarwień i zadrapań deski rozdzielczej oraz innych uszkodzeń, które wpływają na estetykę wnętrza pojazdu.

 

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie