Gdzie oddać auto po wypadku?

Wypadek samochodowy to sytuacja trudna, stresująca i niestety powszechna. Należy jednak pamiętać, że szkody powstałe na skutek kolizji lub wypadku można szybko usunąć. Dowiedz się, jak krok po kroku naprawić samochód oraz sprawnie otrzymać należność za likwidację szkody od ubezpieczyciela.

Jaki serwis wybrać do usunięcia szkody po kolizji lub wypadku?

Pojazd po kolizji lub wypadku samochodowym warto oddać do serwisu samochodowego, który zajmie się nim kompleksowo. Jeśli samochód posiada uszkodzenia, które dotyczą elementów wzmacniających lub konstrukcyjnych pojazdu, konieczne jest wykonanie tradycyjnych napraw blacharsko-lakierniczych. W takiej sytuacji należy wybrać miejsce, w którym blacharze i lakiernicy wykorzystują najświeższe know-how. W przypadku, gdy szkody powypadkowe nie są znaczne, warto wybrać warsztat samochodowy wykonujący naprawy miejscowe. Jest to istotne, gdy konieczne jest np. wykonanie renowacji powłoki lakierniczej lub usunięcie rys bądź wgnieceń. Stosując najnowsze technologie, można wykonać to miejscowo, bez konieczności wymiany całych elementów.

Decydując się na współpracę z naszym serwisem samochodowym, mają Państwo gwarancję optymalizacji czasu i kosztu usunięcia szkód powypadkowych. Jest to możliwe, gdyż do usuwania pojedynczych rys lub otarć stosujemy innowacyjną metodę lakierowania SPOT. Uszkodzenia lakieru możemy usunąć maksymalnie w 90 minut, a ich koszt zmniejszyć nawet o 60 proc. względem tradycyjnej naprawy. Ponadto stosujemy także metodę SMART, która umożliwia np. naprawienie karoserii, bez usuwania elementów fabrycznie zamontowanych w samochodzie, dzięki tzw. naprawie panelowej.

Dlaczego warto wybrać serwis, zajmujący się także likwidacją szkody?

Po wypadku lub kolizji warto oddać samochód do serwisu, który nie tylko zajmie się naprawą samochodu, ale także niezbędnymi do dopełnienia formalnościami. Likwidacja szkody to nierzadko trudne zadanie dla niedoświadczonych kierowców. Ma to związek między innymi z dosyć powszechnym zjawiskiem zaniżania wartości szkody i tym samym wypłacaniem przez towarzystwa ubezpieczeniowe kwot, które nie pokrywają kosztów napraw.

W naszym serwisie samochodowym zapewniamy najpełniejszą pomoc w zakresie likwidacji szkody. Gwarantujemy minimum formalności, uczciwą wycenę szkody, weryfikację wyceny TU, a także w razie konieczności, poradę prawną. Zmagania z machiną biurokratyczną bierzemy na siebie. Mamy 11 lat doświadczenia w tej branży, dlatego rynek likwidacji szkód znamy od podszewki!

Wróć na bloga
sieć salonów   zgłoś szkolenie