Mam uszkodzoną maskę z włókna szklanego – czy istnieje możliwość naprawy w S-PLUS?
Technologie stosowane w warsztatach S-PLUS pozwalają naprawiać także elementy wykonane z włókna szklanego. W procesie lakierowania elementu z włókna szklanego po naprawie, eliminuje się zastosowanie gruntów reaktywnych i produktów kwasowych – nie ma potrzeby ich stosowania, gdyż elementy te nie korodują. Pozostałe składniki używane do odbudowy powłoki lakierniczej są identyczne jak przy odbudowie powłoki na elementach stalowych, aluminiowych czy z tworzyw sztucznych.
Stosowane w motoryzacji elementy z włókna szklanego wykazują dobrą przyczepność warstw lakierniczych. Powierzchnię przeznaczoną do lakierowania należy oczyścić, odtłuścić i oszlifować. Następnie należy nałożyć podkład, wzbogacony w razie konieczności o dodatek środka uelastyczniającego.
Lakierowanie samochodu należy zlecić sprawdzonemu warsztatowi i doświadczonym specjalistom. Umiejętne dobranie składników i dodatków zapewnią optymalne właściwości i trwałość powłoki lakierniczej. Najlepiej, aby wszystkie produkty pochodziły od tego samego producenta.
W warsztatach S-PLUS przeprowadzane są naprawy elementów samochodów wykonanych z włókna szklanego. Nowoczesne technologie i bogate doświadczenie specjalistów zapewniają wysoką jakość obsługi.