800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE

Bardzo często pojazdy w dobrym stanie technicznym są deklasowane ze względu na ich stan estetyczny. W wielu przypadkach ich stan wynika tylko z tego, że poddawane były niewłaściwym zabiegom kosmetycznym. Przykładem może być częste mycie auta w myjniach automatycznych, gdzie agresywne szczotki delikatnie lecz systematycznie uszkadzały powierzchnię lakieru, rysując ją. Pojazd traci połysk a wyglądając nieatrakcyjnie traci na wartości.

Przedstawiony wykres prezentuje, jaki jest stosunek podaży do popytu na auta używane w zależności od ich stanu. Umów się na wykonanie usług Smart Repair i Auto Detailingu w dogodnym dla Ciebie terminie oraz lokalizacji.

Otrzymany od nas raport jest dobrym wyjściem do dokonania wyceny samochodu w przypadku chęci jego zbycia. Zlecenie wykonania napraw oraz Auto Detailingu w salonach S-PLUS zdecydowanie zwiększy wyjściową cenę, a nowy użytkownik pojazdu będzie zadowolony z zakupu dobrze utrzymanego auta.

W RAMACH NASZYCH USŁUG

Usuniemy uszkodzenia warstw lakieru

Naprawa lakiernicza-lakierowanie SPOT. Optymalny proces naprawy małych uszkodzeń warstwy lakieru. Nowa technologia naprawy z precyzyjną organizacją pracy, umożliwiającą wykonanie trwałej i skutecznej naprawy w bardzo krótkim czasie.

Usuniemy wgniecenia bez konieczności lakierowania

Metoda PDR umożliwia trwałe usuwanie wgnieceń z powierzchni karoserii, na obszarze których nie doszło do uszkodzeń powłoki lakieru, w czasie wielokrotnie krótszym niż metody tradycyjne.

Usuniemy pęknięcia i wgniecenia zderzaków

Metoda zgrzewania mechanicznego lub chemicznego oraz uplastycznianie termiczne przywracają parametry wytrzymałościowe i konstrukcyjne naprawianych elementów z tworzyw sztucznych. Lakierowaniem SPOT przywrócimy pierwotny wygląd elementu. Bez wymiany oryginalnych części.

Zlikwidujemy uszkodzenia szyb klejonych

Zlikwidujemy uszkodzenia szyb klejonych - usunięcie różnego rodzaju uszkodzeń powstałych najczęściej w wyniku uderzenia kamienia (lub innych twardych przedmiotów) w przednią szybę pojazdu. Naprawa przywraca szybie pierwotne parametry zarówno techniczne jak i optyczne. Bez konieczności wymiany szyby.

Naprawimy uszkodzenia estetyczne felg

Usunięcie rys, otarć i niewielkich ubytków lakierowanych felg aluminiowych.

Naprawimy uszkodzone elementy wnętrza pojazdu

Usunięcie pęknięć, rys i ubytków, odtworzenie oryginalnej barwy i struktury elementów plastikowych, tekstylnych i skórzanych wnętrza pojazdu.

Zadbamy o perfekcyjną czystość

Detailingowe wyczyszczenie karoserii, polerowanie lakieru, kompleksowe czyszczenie wnętrza kabiny, bagażnika i przedziału silnika (pranie wykładzin i tapicerki, czyszczenie wszystkich elementów wyposażenia, usuwanie plam, czyszczenie trudno dostępnych miejsc, usuwania niepożądanych zapachów).

Dzięki naszym zabiegom Twój samochód odzyska utracone walory estetyczne!