Naprawy panelowe - ograniczają swoje działanie do reperacji poszycia karoserii bez ingerencji w konstrukcję nośną pojazdu. Podstawą przy wykonywaniu tego typu napraw karoserii jest spoter oraz specjalistyczne narzędzia, których umiejętne zastosowanie daje niezwykły efekt końcowy. Dodatkowym atutem jest możliwość naprawy elementów zamkniętych, która oparta jest na metodzie „push and pull” czyli „pchaj i ciągnij”.

W codziennej pracy obserwujemy sytuacje, bardzo uszkodzonych elementów karoserii pojazdów np. po gradobiciu lub stłuczkach parkingowych albo niewielkich kolizjach drogowych. Z uwagi na rozmiar uszkodzenia / wgniecenia, odpryśniętą powłokę lakierniczą / szkody te nie kwalifikują się już do naprawy PDR, ale też tradycyjna metoda naprawy blacharskiej - TO ZA DUŻO!

W tej sytuacji stosujemy naprawy panelowe. Metoda ta świetnie sprawdza się zamiast dłuższej, bardziej pracochłonnej i wymagającej użycia dodatkowych materiałów, a więc droższej tradycyjnej naprawy blacharskiej.

Główne zalety napraw panelowych:

Naprawa wykonywana jest na najwyższej jakości elementach fabrycznych zamontowanych podczas produkcji
Metoda „push and pull” pozwala na naprawę elementów, które do tej pory skazane były na wycięcie i wymianę na nowy element
Umożliwia stosowanie techniki „na klej” oraz umożliwia naprawę elementów aluminiowych
Dużo tańsza alternatywa dla tradycyjnej naprawy blacharskiej
Wieksza szybkość wykonywania naprawy wgnieceń
Nienaruszanie połączeń konstrukcyjnych karoserii

Podobnie jak w usuwaniu wgnieceń karoserii bez lakierowania - czyli naprawach bezinwazyjnych tak i naprawy panelowe poszycia aut zaoszczędzą Twój czas, pieniądze, ale co najważniejsze dadzą realną szansę na zachowanie fabrycznych elementów karoserii.

800 800 505
800 800 505
ZNAJDŹ WARSZTAT
ZNAJDŹ WARSZTAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Podziel się:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone